Нарешті і Тернопільщина може порадувати – люди навіть повертаються з-за кордону, щоб виконати свій громадянський обов’язок

Нарешті на Тернопільщині органи виконавчої влади та місцевого самоврядування були задіяні до проведення третьої хвилі мобілізації. Відповідні групи  сформовані і відбули у навчальні центи для виконання подальших обов’язків в структурі  формувань Міністерства оборони України.

Незважаючи на те, що третя хвиля мобілізації завершилась військові комісаріати не припинили роботу. Продовжують працювати і медичні комісії, які формують призовний ресурс. Загалом Тернопільщина виконала планове завдання не в повному обсязі, однак максимально наблизилися до показників, які мали бути.

Як зазначив тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Тернопільського обласного комісаріату, полковник Володимир  Катинський найкраще виконали планове завдання мобілізації Підволочиський, Збаразький та Лановецький райони, дещо гірше спрацювали Бучацький, Монастириський та Бережанський військові комісаріати.

«Чи продовжиться мобілізація вирішуватиме Президент України, однак ми формуємо призовний ресурс. У військомати звертається чимало добровольців. Трапляється, що люди повертаються з-за кордону, щоб виконати свій громадянський обов’язок» – зазначив Володимир Катинський.

Коментарі вимкнені.