Нарешті влада Тернополя почала називати речі своїми іменами

13 листопада виконавчий комітет міської ради Тернополя дав дозвіл на внесення змін в рішення «Про виділення коштів КП «Об’єднання парків культури і відпочинку м.Тернополя» від 2208.2013. Дані зміни стосувалися правильної назви виконаних робіт по благоустрою місця, де раніше розміщувалася скандальна сектантська каплиця.

Так, тепер, замість слів у рішенні «благоустрій джерела (виготовлення сонячного годинника) в парку «Національного відродження» буде зовсім інше речення. А саме: «благоустрій джерела (виготовлення квіткової композиції з гербом м.Тернополя) в парку «Національного відродження».

Нарешті міська рада перестала водити тернополян за ніс, обіцяючи то сонячний годинник, то квітковий, то квітково-сонячний і правильно назвала дане місце – квітковою композицією. Хоча, не виключено, що діючого годинникового механізму тут не буде саме з вини тернополян. Адже в жовтні “доброзичливцями” було пошкоджено елементи композиції – погнули стрілку та відбили зірку.

Нагадаємо, після багатообіцяючих та інтригуючи анонсів міської ради про встановлення годинника на місці колишнього джерела, містяни були розчаровані, що ніякого механізму чи гномону встановлено не було. Годинник виявився декоративним, не діючим, нерухомим, таким, по якому час насправді не звіриш.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Нарешті влада Тернополя почала називати речі своїми іменами

  • 17:12 | 18.11.2013 о 17:12
    Permalink

    для тернополян неможливо робити щось хороше. все спаскудять, поломлять, а потім кажуть, що влада погана

Коментарі вимкнені.