“Наша Україна” збрехала, що прихильників Партії Регіонів вигнали з церкви на Бережанщині

Нещодавно Інтернет-сайти Тернопільщини опублікували матеріал  в якому описали подію про те, що у селі Нараїв Бережанського району Тернопільщини староста церкви перед Службою Божою попросив односельців, які працюють на Партію регіонів, покинути храм.

Жителі села Нараїв на Тернопільщині кажуть, із церкви нікого не виганяли через політику.

Як розповів Gazeta.ua сільський голова Євген Здебський, членів партії “Наша Україна” у них взагалі немає.

“У нас офіційно не зареєстрований жоден осередок жодної партії. Таких осередків просто немає. Навіть до виборів ще не встигли організувати. Може, в районі є якісь списки кандидатів, не знаю. А Петро Мандзій із “Нашої України” за все життя один раз у нашому селі був. Звідки він таке взяв – не розумію. У селі всі живуть дружно, ніхто ні з ким не свариться”, – повідомив він.

Нараїв розмішений за 74 км від Тернополя. Налічує 1635 жителів. Тут усього одна церква – греко-католицький храм Воздвиження Чесного Хреста.

Парох о. Василь теж зазначив, що нікого з храму не виганяли.

“То є неправдива інформація. Як її можна оцінювати?”, – наголосив він.

Медсестра місцевої лікарні Ганна Бай зауважила, що все село обговорює цю новину.

“Ми люди віруючі. На Службу Божу щонеділі ходимо. Як почитали в інтернеті ту інформацію – не можу вам передати, що пережили. Такого не було ні цієї неділі, ні минулої – взагалі. Якби навіть я пропустила відправу, а таке сталося – люди би розказали. У нас на все село одна церква. Навіть посади такої як “староста” у ній немає”, – пояснила вона.

Нагадаємо, днями голова Тернопільського обласного осередку “Нашої України” Петро Мандзій заявив, що в селі Нараїв Бережанського району Тернопільщини староста церкви перед Службою Божою зачитав список людей, які за винагороду будуть працювати на Партію Регіонів під час виборів і звернувся до них, щоб покинули храм.

Коментарі вимкнені.