Депутату Тернопільської облради через пошуки губернатора погрожують розправою

Депутат Тернопільської облради від ВО “Свобода” Володимир Стаюра каже, шо на нього чинять тиск через написану ним заяву у міліцію про розшук губернатора краю Валентина Хоптяна.

Як зазначив Стаюра у коментарі Gazeta.ua, він отримує дзвінки із погрозами.

“Дзвонять якісь бандити у вечірній час із прихованих номерів. Таке було і вчора, і позавчора. Ніхто не представляється. Кажуть, щоб перестав займатися політикою, інакше буде гірше. Це чує родина, переживає. Але я ніколи не боявся і зараз не боюся”, – повідомив він.

За словами депутата, у найближчий час на нього можуть завести кримінальну справу.

“У п’ятницю я звертався у міліцію із заявою про розшук Хоптяна. А тепер із достовірних джерел від правоохоронців знаю, що на мене планують завести кримінальну справу з будь-якого приводу, крім політичного”.

Володимир Стаюра пригадав, що у 2009-му, коли ішов в політику, невідомі побили вікна його офісу.

“Впевнений,  що і тепер будуть і “наїзди”,  і “маски-шоу”. Маю свій бізнес – туристичну компанію “Партнер” і інвестиційну “Галичина”. Одразу заявляю: торгівлею зброєю, наркотиками чи будь-чим протизаконним не займаюся”, – наголосив він.

Вчора депутат зі своїми одно партійцями знову ходив до приймальні губернатора. Двері були зачинені.

“У патронатній службі нам сказали, він приїжджав учора у післяробочий час, оформив відрядження. Сьогодні ніби у Збаражі. Але ми і завтра прийдемо. Хочемо застати його у кабінеті і почути його думку як офіційної особи. Коли люди упродовж кількох днів не можуть зв’язатися із керівником області – це ганьба для всієї України. Моя думка така: треба створювати виконкоми при обласних радах і передавати їм всю повноту влади. Бо зараз ми є більше представницьким органом, а реального впливу обласна рада не має. “, – переконаний Стаюра.

-1 thoughts on “Депутату Тернопільської облради через пошуки губернатора погрожують розправою

  • 00:56 | 13.07.2012 о 00:56
    Permalink

    Стаюра молодець, пора того Алкаша гнати з області, а то недай бог ще кого на пяну голову зібє!!!

Коментарі вимкнені.