Прийдешній рік у Тернопільській області пропонується оголосити Роком Української Повстанської Армії, – голова облради Віктор Овчарук

upa

Завтра на розгляд депутатів Тернопільської обласної ради буде винесене питання про проголошення 2017-ого Роком Української Повстанської Армії.

З такою пропозицією виступив голова облради Віктор Овчарук та фракція «БПП «Солідарність». У проекті рішення  йдеться: «Віддаючи належне ветеранам Української Повстанської Армії  в історії української нації, враховуючи їх значний вклад в боротьбі за незалежність Української держави та з нагоди 75-ої річниці з дня створення Української Повстанської Армії, враховуючи рекомендації постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства, Тернопільська обласна рада вирішила:  Проголосити в Тернопільській області 2017 рік Роком Української Повстанської Армії».

Також проектом передбачено з 01 січня 2017 року щомісячну доплату до пенсії в сумі 500 грн. для осіб , на яких поширюється статус ветеранів ОУН-УПА, за рахунок коштів обласного бюджету, а також рекомендувати районним, міським (міст обласного значення) радам, сільським, селищним, міським радам об’єднаних територіальних громад своїм рішенням також встановити щомісячну доплату до пенсії в розмірі 500 грн. особам, на які поширюється статус ветеранів ОУН-УПА, за рахунок коштів відповідних місцевих бюджетів.

 

 

Коментарі вимкнені.