“Науки про Землю. Спеціалізація: гідрологія”, – у Тернопільському педагогічному університеті з’явилась нова спеціальність

У зв’язку з актуалізацією проблеми дефіциту водних ресурсів у Тернопільській області та відсутністю підготовки кваліфікованих фахівців з проблем водопостачання, водовідведення та очистки стічних вод, виникає необхідність підготовки бакалаврів та магістрів з Гідрології. У зв’язку з цим, з 2018 року на географічному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка розпочинається підготовка бакалаврів за галуззю 103 Науки про Землю. Спеціалізація: гідрологія. Запрошуємо абітурієнтів до вступу на нову спеціальність!

Для вступу на дану спеціальність необхідні сертифікати ЗНО:
Українська мова та література
Математика 
Географія або фізика

Випускники даної спеціальності, можуть бути працевлаштовані у підрозділах: Управління водних ресурсів, Управління екології та природних ресурсів, Державної екологічної інспекції, Обласних центрів з гідрометеорології (гідрологічні пости), комунального підприємства «Тернопільводоканал», комунальних підприємствах водопостачання і водовідведення районних центрів, міст та об’єднаних територіальних громад.

Відповідно до Державного класифікатора професій, випускники спеціальності 103 Науки про Землю. Гідрологія, можуть виконувати професійну роботу за наступними напрямками: 

1221.2 Завідувач господарства (ставового, рибоводного)

1222.2 Начальник водосховища, гідровузла, очисних споруд

1237.1 Головний гідролог. Головний гідрограф.

1237.2 Завідувач географічної та гідрологічної станції

1411 Менеджери (управителі) у водному господарстві

2114.2 Гідролог. Гідрогеолог

2213.2 Фахівець з використання водних ресурсів

3111 Технік-гідролог

3212 Інспектор з використання водних ресурсів

4113 Гідрометоспостерігач

Освітня програма «Гідрологія» (спеціальності 103 Науки про Землю) передбачає підготовку висококваліфікованих професійних фахівців з гідрології, комплексного використання та охорони водних ресурсів, здатних розв’язувати спеціалізовані завдання та практичні проблеми з раціонального водокористування. Освітня програма передбачає набуття здобувачами вищої освіти теоретичних знань, умінь, навичок та інших компетентностей, достатніх для розв’язання господарських проблем на локальному, регіональному та національному рівнях. 

загрузка...

Comments are closed.