Не більше трьох громадян Тернопільщини у рік отримають цю нагороду

Пропозицію щодо заснування відзнаки “Почесний громадянин Тернопільської області” подав голова обласної ради Василь Хомінець.
Запроваджується відзнака для відзначення громадян за вагомий особистий внесок у розвиток Тернопільщини у різних галузях. Зокрема, економіки, науки, освіти, мистецтва, охорони здоров’я, спорту, відродження та примноження надбань національної культури, створення матеріальних і духовних цінностей, миротворчу, доброчинну діяльність, бойову звитягу, мужність і відвагу при рятування людей, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та стихійного лиха. Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облради.
Згідно із положенням, відзнака “Почесний громадянин Тернопільської області” є вищим знаком вдячності територіальних громад області мешканцям краю та, як виняток, інших регіонів України та громадянам інших держав, які зробили значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток тернопільського краю. Право присвоєння звання почесного громадянина належить винятково Тернопільській обласній раді та реалізується у формі прийняття відповідного рішення ради.
Передбачається, що це звання присвоюватиметься щорічно не більше трьом особам. Вони будуть нагороджуватися нагрудним знаком “Почесний громадянин Тернопільської області” із врученням відповідного посвідчення та з виплатою разової грошової винагороди у розмірі 10 мінімальних заробітних плат.
“Серед мешканців області є багато достойників носити таке високе звання. Завдання влади – пошановувати тих людей, які прославляють наш край, докладаються для його розвитку, мають активну громадянську позицію”, – наголосив Василь Хомінець.

Коментарі вимкнені.