Необхідна допомога для проведення гідного випускного для тернопільських сиріт

Благодійну акцію під назвою «Кожній дитині-сироті – гідний випускний» проводить Благодійна місія «Віфлеєм». Ця акція вже традиційною.

Організація щороку допомагає випускникам-сиротам мати все необхідне на свято, розповідає голова Всеукраїнської благодійної християнської церковної місії “Віфлеєм” отець Михайло Дубілевський.

– Ми запрошуємо усіх небайдужих тернополян з проханням допомогти у цій справі, – каже він. – Кошти підуть на придбання всього необхідного для випускників Бережанської школи-інтернату та дитбудинків Тернополя.

Дівчатам придбають сукні, взуття, прикраси. Юнакам – костюми, сорочки, взуття. А також їм вручать ковдри, постіль, посуд, спортивні костюми. Це речі першої необхідності, які потрібні для життя. Адже після випускного сироти вже не житимуть у стінах інтернатів, – пише 20 хвилин.

– Наша організація допомагає не лише сиротам, але самотнім людям похилого віку, – додає отець Михайло. – Приміром, на Великдень нам благодійники дали 450 кг муки. Ми домовилися з хлібзаводом, де спекли паски, які ми роздали потребуючим.

Довідка

Якщо хочете допомогти коштами для акції «Кожній дитині-сироті – гідний випускний», звертайтеся у благодійну місію “Віфлеєм”, що за адресою вул. Острозького, 3, другий поверх. А також за номером телефону отця Михайла – 067-208-48-41, 067-899-42-52.

Коментарі вимкнені.