Незаконних вивісок в Тернополі за місяць уже не буде

Влада Тернополя обіцяє позбавити місто від незаконної реклами. Понад 200 незаконно розміщених об’єктів зовнішньої реклами у Тернополі демонтують в продовж місяця. Таке рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міськради.

Незаконно встановлену зовнішню рекламу на об’єктах комунальноїх власності, а це щити, вивіски інші конструкції у Тернополі демонтують найближчим часом, відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Тернопільської міськради.

– Надано місячний термін управлінню житлово-комунального господарства спільно з іншими комунальними підприємствами провести дану роботу. Там, де є можливість зробити законодавче оформлення даних об’єктів, вони повинні бути узаконені, сплачувати належні кошти до бюджету і провести все у відповідність до технічних умов. Там, де це є незаконно встановлені об’єкти, не має жодних дозвільних документів, вони повинні бути демонтовані, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Фінансуватиме демонтаж управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології, а видаватимуть демонтовані рекламні засоби лише після сплати їх власником вартості робіт з демонтажу і вартості їх зберігання. Крім цього, за розміщення у Тернополі реклами та оголошень, які звучатимуть іноземною мовою, доведеться платити більше, каже Сергій Надал.

– Рекомендовано управлінню стратегічного розвитку спільно з управлінням економіки розробити відповідне положення, яке б передбачало збільшення плати за рекламу, оголошення чи інші вивіски, які будуть розміщенні у місті Тернополі на будь-якій іноземній мові, крім української, – каже Сергій Надал.

TV-4

Коментарі вимкнені.