Нові тролейбуси із Морозенка будуть їздити на «Східний»?

Нову тролейбусну лінію по вулиці Морозенка планують відкрити до Дня міста. Тролейбуси повинні курсувати вулицями В.Великого, Леся Курбаса, Морозенка. Проте чи не єдиною загадкою залишається, куди ж будуть курсувати нові тролейбуси.

Спеціально для цього КП «Тернопільелектротранс» організувало на офіційному сайті голосування. Так на сьогодні проголосувало майже 500 тернополян, серед який аж 49% хочуть їздити тролейбусами на «Східний». Пояснюють це розміщенням у цій частині міста обласної лікарні.

На другому місці – «Дружба», за яку вболівають здебільшого студенти, який важко добиратися до навчання у вузах звичайними маршрутками. А третє місце – «Центр» і «БАМ». Найменшу кількість голосів тернополяни віддали за «Ринок», «Березовицю» і «Промзону».

 

Новини Тернополя «Погляд»

-1 thoughts on “Нові тролейбуси із Морозенка будуть їздити на «Східний»?

  • 23:14 | 1.07.2012 о 23:14
    Permalink

    тепер без тролейбусної лінії лишився тільки Новий Світ.а район все більше заселяється,попри то,шо маршрутка там тільки на Ринок їздить!!!хай подбає міська влада про жителів Нового Світу,які не малі гроші в розвиток міста вкладають.агов Надал-дайош нормальне транспортне сполученя Новому Світу!

Коментарі вимкнені.