Новорічні пригоди Сергія Притули (фото)

Новий рік Тернопільський Сірий – Сергій Притула зустрів, працюючи. Ведучий разом з колегами з гумор-шоу «Вар’яти» веселив людей в одному з ресторанів Чернівців.

– Тому я залишився на Буковині. А в перший день Нового року поїхав відпочивати до одного на дачу. Навіть не знаю, куди ми з ним заїхали, і де цей будинок знаходиться… Але рідним я дзвонив через роумінг з Румунії, – сміється Сергій.

З Буковини Притула переїхав на Прикарпаття, де зустрівся з друзями і кумами.

– Я поставив сина на лижі! Також разом каталися на квадроциклах. Це був перший такий досвід Дмитра. Ми отримали незабутні враження, – зізнається ведучий. – Це був мій, мабуть, перший відпочинок в Карпатах не для себе…

Різдво Сергій Притула зустрів традиційно – з близькими людьми в рідному Збаражі. Тут ведучий сидів за святковим столом, колядував і обдаровував рідних.

– Вирішив порадувати Діму і всіх родичів. Переодягнувся в Діда Мороза і під ялинкою роздавав подарунки. Сам також отримав чимало приємних презентів. Так що до Києва приїхав з ще більш завантаженим багажником, ніж їхав в Збараж, – поділився ведучий.

Зараз Сергій знаходиться в Італії, де гостює у друга в гірському шале. На Старий Новий рік Притула повернеться в Україну і почне активну роботу над новим сезоном «Педан – Притула Шоу» і шоу «Страсті за Ревізора» на Новому каналі.

Коментарі вимкнені.