Бюджетникам підвищать оклади

Кабінет Міністрів підвищить оклати бюджетникам. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко.

Згідно з ухваленою Кабінетом Міністрів постановою „Про підвищення рівня оплати праці працівників бюджетної сфери”, з 1 липня до кінця цього року посадовий оклад працівника І тарифного розряду зросте з 635 до 704 гривень.

„Це рішення дозволить нам до кінця року підвищити заробітну плату працівників бюджетної сфери на 12,6%”, — зауважив Сергій Тігіпко.

Урядовець також відзначив важливість зменшення розриву між мінімальною заробітною платою та ставкою І тарифного розряду. Крім того, постанова Кабміну встановлює диференціацію оплати праці між першим і сьомим тарифними розрядами. Вона становитиме 5 гривень між першим і другим розрядами і 10 грн. – між розрядами з другого по сьомий.

„Цим рішенням ми починаємо відновлювати справедливість у системі оплати праці. Кваліфікований спеціаліст повинен отримувати більше, ніж малокваліфікований”, — зазначив Сергій Тігіпко.

Згідно з попередніми розрахунками Уряду, прийняття постанови дозволить до кінця року підвищити оклад вчителя на 197 грн., хірурга – 191 грн., доцента вищого навчального закладу – на 270 грн.

Підвищення стосуватиметься 3,5 млн. українців, які працюють у бюджетній сфері. Про це повідомляє урядовий портал.

Коментарі вимкнені.