Чи повернеться “Телятина” на ІНТБ

Вчора “Погляд” писав, що на ІНТБ цензура через програму “Секс-місія”. Редакція допустила помилку. На тернопількому каналі заборонили транслювати програму «Телятину». Але, ймовірно, заборонили не усю програму, а тільки той випуск, який був присвячений “Секс-місії”.

Для того, щоб не дратувати Національну раду з питань телебачення і радіомовлення тернопільському телеканалі ІНТБ заборонили транслювати випуск програми «Телятина», яку продюсує «Телекритика», зі Світланою Усенко та Віталієм Панасюком – авторами програми «Секс-місія» на «1+1».

Вихід «Телятини» зі Світланою Усенко та Віталієм Панасюком планувався на четвер, о 21:30 (прайм-тайм).

«На жаль, провінційні телеканали куди менше можуть собі дозволити ходити по лезу бритви, як це роблять їхні старші брати – столичні “ченели”. І це, власне, логічно – столиця є столиця. Тут більше інформації, більше людей і більше провокацій, – прокоментував «Телекритиці» заборону «Телятини» Сергій Неретін. – Програма “Секс-місія”, яка донедавна виходила на 1+1 сама по собі є провокацією. Можна безкінечно виправдовувати її існування потрібністю, невіглаством українців у питаннях сексу і т.ін. – і це теж буде правдою… Але паралельний намір збудити увагу глядача – теж ніхто не відміняв».

На запитання, наскільки «аморальним», на думку пана Неретіна, є випуск «Телятини» зі Світланою Усенко, він відповів, що «однозначно треба було проілюструвати картинкою предмет нашої розмови, аби широкій аудиторії (а ми намагаємося працювати саме для неї) було ясно, про що йде мова».

«Крім того, ми керувалися тим фактом, що вихід “Секс-місії” аж ніяк не позначився на якихось серйозних приписах з боку цензурних органів, що також, будемо відвертими, є наявними у нашій державі. Очевидно, для інтернету, в якому можна побачити і не такі речі – це все квіточки, а от для регіонального телеканалу – це вже ягідки», – додав він.

Впроваджувати самоцензуру автори «Телятини» не планують. «На щастя, наші основні канали -“Телекритика” та “Точка” – дають нам повну свободу у плані творчості, а тому, скоріше за все, зараження крові внутрішніми обмеженнями нам не світять. Хоча, зарікатися ні від чого не можна», – зауважив пан Неретін.

Телекритика

Коментарі вимкнені.