Деякі мікрорайони Тернополя можуть залишитись без тепла та гарячої води

Деякі мікрорайони Тернополя можуть залишитись без тепла та гарячої води. За словами заступник директора КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» Володимира Онишківа, через різке похолодання підприємство збільшило ліміти газу і працює в інтенсивнішому режимі. Та, незважаючи на це, у домівки мешканців обласного центру тепло доходить зі значними перепадами, – повідомляє ІНТБ.

15 лютого в будинках мікрорайонів «Дружба» «Кутківці» вдень не було гарячої води, а батареї були холодними.

Володимир Онишків: «У зв’язку з різким зниженням температури, в місті склалася критична ситуація із забезпеченням споживачів опаленням і гарячою водою. Це, в першу чергу, населення та об’єкти соціальної сфери. На другу декаду лютого підприємству доведений ліміт споживання газу в розмірі 347 тисяч кубічних метрів на добу. Фактичний розбір газу через похолодання досягає 540-570 тисяч кубометрів. Незважаючи на те що фактичний розбір газу є досить високим, нам обмежать подачу газу, і в окремі години доби тиск у трубопроводах падає вдвічі».
58 мільйонів гривень заборгували тернополяни за газ. Чим швидше ця сума зменшиться, тим краще буде постачання тепла у квартири мешканців міста, – переконує Володимир Онишків. Сьогодні люди ще можуть сплачувати рахунки за газ по старих тарифах, затверджених у 2009 році. У березні ж споживачі платитимуть на 25% більше.

Володимир Онишків: «Виправити цю ситуацію може тільки максимальне погашення заборгованості за використаний газ. На сьогодні борг підприємства за використаний газ перевищив 58 мільйонів гривень».

Сильні морози в Тернополі протримаються до кінця лютого, тому мешканці міста повинні морально готуватися до того, що періодично залишатимуться без гарячої води і тепла, – каже Володимир Онишків.

Коментарі вимкнені.