Хоптян хоче, щоб на стадіонах було cучасне європейське покриття

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян зустрівся з комерційним директором фірми «Інтер Атлетика» Володимиром Цюпяком. Під час зустрічі йшлося про облаштування в області доріжок зі штучним покриттям, а також реконструкцію міських стадіонів та дитячих площадок.

«Сьогодні на Тернопільщині ми взялися за відновлення спорту, тому у кожному районі проводять ремонти стадіонів та спортивних площадок, — зазначив Валентин Хоптян. – За вимогою часу ми повинні встановлювати на спортивних майданчиках і стадіонах сучасне європейське покриття, яке буде надійним. Тому я думаю  ми співпрацюватимемо з вами щодо створення в області доріжок зі штучним покриттям, облаштування футбольних та дитячих майданчиків».

Володимир Цюпяк продемонстрував зразки покриття, які сьогодні широко використовуються  в облаштування спортивних майданчиків та зазначив, що є універсальне покриття, яке однаково підходить як для футболу так для баскетболу і волейболу.

«Ми проектуємо, виробляємо і реалізуємо якісне спортивне та ігрове обладнання для дітей та дорослих, — зазначив пан Володимир. – Також продаємо штучне покриття для облаштування бігових доріжок та спортивних майданчиків, а  також футбольних полів».

 

Коментарі вимкнені.