«Міліціонерів», які відібрали у потерпілого гроші та мобільний, заарештовано

Про те, що працівники районного відділу міліції начебто відібрали у жителя села Білобожниця мобільний та сто тридцять гривень, правоохоронці довідалися від самого потерпілого. 23-річний молодик звернувся до чергової частини з вимогою повернути його майно. Як з’ясувалося, парубок став жертвою псевдоміліціонерів. Зрештою, через кілька годин потерпілий і сам у цьому переконався, коли оперативники замкнули наручники на руках справжніх лиходіїв. Ними виявилися двоє мешканців райцентру, один із яких, до слова, раніше судимий за вбивство.

Зі слів потерпілого, кримінальна пригода трапилася з ним та його дівчиною, коли вони поверталися додому близько опівночі з дискотеки. Молоді люди сперечалися і навіть дійшло до сварки, як з-за рогу будинку вийшли двоє невідомих. Чоловіки представилися працівниками міліції, зробили парі зауваження, мовляв, порушуєте громадський спокій і запропонували пройти з ними до відділу міліції. Але перед цим провели обшук. Дивно, але шукали псевдоміліціонери не небезпечні зброю чи наркотики, а цінні речі. Знайдені гроші та мобільний телефон вилучили, і поки сварлива пара оговтувалася від свавілля начебто міліціонерів, ті накивали п’ятами.

Та довго у вільних винахідливим зловмисникам ходити не довелося. Вже через кілька годин довелося не тільки повертати награбоване, а й розповідати про свої кримінально-рольові ігри справжнім працівникам міліції. За вчинене стосовно зловмисників порушено кримінальну справу. Грабіж, ось як кваліфікували злочинні дії зловмисників слідчі Чортківського райвідділу міліції. Щодо 33-річного чортківчанина, який вже мав кримінальне минуле, суд обрав міру запобіжного заходу – тримання під вартою, а його 28-річний спільник до суду чекатиме на підписці про невиїзд.

Коментарі вимкнені.