На хабарі зловили міліціонера

Фото static.liga.net

Оперативники відділу внутрішньої безпеки УМВС в Тернопільській області спільно з працівниками Служби безпеки України затримали за вимагання хабара начальника сектору дільничних інспекторів райвідділу одного з районів Тернопільщини. Міліціонер вимагав від мешканця одного із сіл району 600 доларів за не притягнення його до кримінальної відповідальності

Правоохоронець запевнив чоловіка, що йому загрожує позбавлення волі за зґвалтування неповнолітньої. Насправді, заява матері неповнолітньої про нібито розбещення її дочки стосувалась зовсім іншої особи. Міліціонер домовився про зустріч зі псевдопідозрюваним, під час якої той мав передати згідно попередньої домовленості 500 доларів США у якості хабара. Відмовившись брати в руки гроші, винахідливий хабарник наказав покласти конверт з грошима під дерево розташоване поблизу місця зустрічі.

Згодом начальник дільничних дав вказівку підлеглому забрати готівку з-під дерева, чітко пояснивши за допомогою мобільного телефону, де саме знаходяться гроші.

«Нечистого на руку» міліціонера затримали правоохоронці. За фактом одержання хабара районна прокуратура порушила кримінальну справу за ч. 2 ст. 368(одержання хабара) Кримінального кодексу України.

Коментарі вимкнені.