На Тернопільщині роз’яснюють статті Податкового кодексу

Державна податкова адміністрація в Тернопільській області повідомляє, що з метою роз’яснення застосування норм Податкового кодексу України, мінімізації незручності для платників , які можуть виникнути у зв’язку із запровадженням нових податкових норм, створено постійно діючі консультаційні центри.
Такі центри з роз’яснення норм Податкового кодексу України функціонують при кожній податковій інспекції у будні з подовженим робочим часом та у вихідні дні.
З метою якісного обслуговування платників податків адреси консультцентрів та номери телефонів розміщено на веб-сайті ДПА в області (www.rsta.tr.ukrtel.net).
Також на офіційному веб-сайті ДПА України (www.sta.gov.ua) і на веб-сайті ДПА в області (www.rsta.tr.ukrtel.net) розміщено тексти Податкового кодексу України та Закону України від 02.12.2010 №2756-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Податкового кодексу України». На форумі ДПА України розпочато обговорення Податкового кодексу в розрізі його розділів.

Коментарі вимкнені.