Найбуйніші сектанти виявились з львівською пропискою

30 вересня у парку Національного Відродження, що у Тернополі, розпочали демонтаж незаконно збудованої каплички. Сектанти довго відстоювали свою святиню. Одні прокльонами пробували зупинити роботу, інші молитвами. Гаряче стало, коли трактор рушив до каплички. Сектанти почали кидались під колеса. Щоб їх утихомирити, міліції довелись найбуйніших завести у відділок.
Десять з них судом притягнуті до відповідальності. Трьох чоловіків залишили на три дні у слідчому ізоляторі. Сімох оштрафовано. Чоловіки, яких залишили у відділку, мають львівську прописку, – розпів Сергій Надал на прес-конференції сьогодні.

Детальніше про події у парку ТУТ

-1 thoughts on “Найбуйніші сектанти виявились з львівською пропискою

 • 18:40 | 3.10.2011 о 18:40
  Permalink

  І на місці зруйнованої каплички буде що?

  У Парку Національного Відродження буде лемківська каплиця-музей. Таке рішення прийняли сьогодні члени виконавчого комітету міської ради.

  Як розповів заступник начальника управління – начальник архітектурно-планувального відділу Олег Фостяк, розглянувши звернення Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнське товариство «Лемківщина», виконавчий комітет міської ради вирішив дозволити їй встановити малу архітектурну форму у вигляді дерев’яної традиційної лемківської каплиці в Парку Національного Відродження.

  За словами Олега Фостяка, каплицю-музей споруджують з метою організації виставок сакрального мистецтва.
  http://www.rada.te.ua/news/view/3021

Коментарі вимкнені.