Незвичайний ректор розкаже про життя і про смерть на “Зустрічі без краватки”

Фото: Тернопільська липа

Володимир Кравець – ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член (академік) НАПН України, заслужений працівник освіти України. Чоловік впевнений, що його ректорство – лише наслідок сукупності парадоксів. За словами Володимира Кравця, усе в його житті дається без особливих зусиль – йде легко та просто.

Чоловік по філософськи ставиться до життя, і до … смерті. Каже, що часто говорить про смерть зі студентами. Він переконаний, до того, щоб померти, треба готуватись заздалегідь: думати про те, що залишиш після себе і, навіть, про місце на цвинтарі.

Володимир Кравець слідкує за пресою, переглядає інтернет-газети. Переконаний – має володіти інформацією, така вже в нього робота. Втім, сам він – не дуже публічна людина, не любить людних масових заходів.

Студенти університету відгукуються про свого ректора дуже тепло, кажуть – він хороша людина і успішний викладач. Чоловіка люблять також і члени колективу, адже коли він хотів піти з посади ректора – його не відпустили. У чому секрет цього незвичайного ректора? Тернополяни можуть самі дізнатись, побувавши на «Зустрічі без краватки».

Щоб потрапити на зустріч в рамках проекту „Зустрічі без краватки”, слід заповнити форму на EVENTS.te.ua кількість місць – 35.  Не прогав нагоду, заповнюй анкету якнайшвидше.

 

Зустріч відбудеться у кав’ярні «Відень» ТРЦ «Атріум» 5 поверх, 13 липня. Початок о 18.00

 

Вхід вільний за попередньою реєстрацією на EVENTS.te.ua

Організатори: Культурно-інформаційний ресурс Events.te.ua

 

Партнер проекту : Ресторан «Відень»

 

Інформаційний партнер: Інтернет-газета  «Погляд»

 

-1 thoughts on “Незвичайний ректор розкаже про життя і про смерть на “Зустрічі без краватки”

  • 17:56 | 6.07.2011 о 17:56
    Permalink

    обожнюю Володимира Петровича!!!! лише гляну на нього і вже настрій піднімається!!!!!! безподобна людина!!!!!))))))))))))))))))))))

  • 15:16 | 21.07.2011 о 15:16
    Permalink

    100% згідна. прекрасна людина. він розуміє молодих людей, дає цінні настанови. Хай Бог дасть йому здоров’я і довгих років життя.

Коментарі вимкнені.