ПР: “покращити життя вже сьогодні” завадила жінка

Втілення в життя лозунгу “Покращення життя вже сьогодні!” довелося відкласти, щоб зайнятися латанням дірок у держказні.

 

Про це в ексклюзивному інтерв’ю ТСН.ua заявив нардеп від Партії регіонів Михайло Чечетов, додавши, що президента та його команду підвела “віра жінкам”.

 

“Знаєте, ми, члени Партії регіонів, мабуть просто так виховані. Ми джентльмени, тому звикли вірити жінкам. Я завжди вірю жінкам. На небі є Бог, а на землі – жінка. Жінка – це бог на землі. Ну, віримо їм і все! Ось я коли бачу жінку і дивлюся їй в очі, я не вірю, що вона може брехати. Так ось ця віра жінками бумерангом вдарила по нас”, – зазначав депутат.

 

За словами Чечетова, Янукович та його команда покладалися на дані статистики, які оголошувала Юлія Тимошенко, і розраховували на те, що в країні все значно краще, ніж є насправді.

 

“Ну як ми могли повірити в те, що така гарна, симпатична, імпозантна жінка, як Юлія Тимошенко може брехати? Але коли вона рік тому засекретила всю статистику, ми ж не знали нічого про справжній стан речей у державі! Ми гадали, вона створила такі ресурси, що ми прийдемо працювати, а не треба буде! Ми тільки те, що Юлія Володимирівна накопичила, півроку роздавати будемо! Але коли ми прийшли до влади, ми побачили, що державний гаманець не тільки порожній, він ще й дірявий! І коли ми зазирнули у держказну у бінокль, виявилося, що на дні лежать не грошові асигнації, а векселя, які потрібно сплачувати, – зазначає депутат.

Коментарі вимкнені.