Пристрасті навколо санаторію “Товтри”

Крапку у суперечках між колективом та новим керівником санаторію «Товтри» незабаром поставить Тернопільський міськрайонний суд, пише Народна газета.

Революційна ситуація у «Товтрах» триває уже кілька місяців (про це наша газета писала у №47 від 25.11.2010 та №51 від 23.12.2010 р.). Все почалося у листопаді, коли на виробничій нараді тодішній керівник Василь Коциба оголосив про продаж санаторію. Працівники тоді створили справжній «загін захисників» і до останніх днів керували санаторієм самостійно. Навіть коли асоціація сільгоспвиробників призначила нового керівника, ініціативна група на чолі з Олександром Чайковським, який був і залишається заступником керівника КСКП «Товтри» з комерційної діяльності, не дозволили йому приступити до роботи. За період «тихої війни» відбулося кілька судів, апеляцій на їх рішення, оскаржень, різноманітних відмовок-відписок, але все, нібито йде до логічного завершення.

Олег Смиц приступив до виконання своїх обов’язків, зайняв кабінет головного лікаря, і санаторій починає працювати у нормальному режимі. Але остаточна крапка ще не поставлена.

Один суд поновив на посаді Олександра Пуримчука, якого обрали рішенням загальних зборів у березні минулого року, інший – визнав недійсним рішення тих зборів. Ще один суд призупинив провадження справи про законність внесення в реєстр Олега Смица.

Поки справу вирішують одразу кілька судів, санаторій працює, люди відпочивають, хоч не так активно, як хотілося би обом сторонам: і колективу, і новому керівнику.

«Ми працюємо, але чекаємо рішення Тернопільського міськрайонного суду, – каже Валерій Чайковський. – Хто буде керівником санаторію, залежить від цього рішення». Однак Олег Смиц у телефонній розмові повідомив, що він, як керівник санаторію, проводить всі проплати, організовує роботу колективу теперішню і планує майбутню. «Зараз найголовніше налагодити стабільну роботу санаторію, оновити матеріальну базу і досягнути зростання кількості відпочиваючих», – з впевненістю керівника ділиться планами Олег Ростиславович.

Коментарі вимкнені.