Псевдочупакабрам на Тернопільщині світить до п’яти років тюрми

За кілька місяців із господарств безслідно зникло близько десятка корів та коней. Однак правоохоронці дослідили сліди та з’ясували, що потвора тут ні до чого.

Зі слів односельців, худоба почала зникати ще з осені. Корови та коні містично пропадали з пасовищ просто серед білого дня. Люди почали навіть підозрювати, що на худобу полює чупакабра.

Зникнення худоби продовжились уже цього року і люди зрештою звернулись до міліції. Правоохоронці дослідили місця злочинів та з’ясували два цікаві моменти. Чупакабра носила черевики 45-го розміру і, вочевидь, мала ще й водійські права. Слідчі виявили місця, де викрадену худобу вантажили на автомобілі, відтак вийшли на підозрюваних.

Конокрадами виявились двоє непрацюючих односельців. Щоб не видавати себе, ділки не забивали худобу на місці, а приганяли її просто до машини покупців. На отримані гроші чоловіки пиячили та оплачували комунальні платежі.

Збитки, заподіяні крадіями , склали понад 30 тисяч гривень. Під час обшуку господарств затриманих знайшли одну викрадену корову та пару коней. Худобу повернули власникам. За десяток інших забитих гнідих та ласунок коровоїдам світить 5 років тюрми, – пише Кримінал ТВ.

Коментарі вимкнені.