Тернопільського “тризубівця” Лабайчука катують міліціонери

Затриманих у Запоріжжі “тризубівців” катують міліціонери.

Про це у коментарі кореспонденту Gazeta.ua розповів заступник голови центрального проводу ВО “Тризуб” ім. Степана Бандери Андрій Тарасенко.

“Хлопців там б’ють. Окрім того, вішають за руки, зв’язані за спиною. Це називається диба. У такому стані вимагають зізнання. Це переповідають їх адвокати. Іноді є можливість подзвонити до камери. Точно катували Лабайчука та Онофрійчука“.

Зі його слів можна зробити висновок, що місцева преса замовчує цю інформацію:

“Ми робили недавно прес-конференцію. Розповідали про це. Була преса, купа камер. Але ніде цього не показали. У Запоріжжі звертатися зі скаргами до начальників міліції майже марно. Відношення можна охарактеризувати так – бєспрєдєл. Ніхто нічого не хоче говорити ні нам, ні адвокатам. Адвокатів не допускають до затриманих. Їм просто неможливо пробитися. Адвокат приходить й говорить міліціонерам, що хоче захищати одного з хлопців. Але потрапити у СІЗО для підписання договору не може. Такого міліція взагалі не допускає! Підписує його з рідними. Без адвокатів проводять судові засідання. Максимум, що ми знаємо – лише прізвища слідчих від адвокатів”, – додав він.

За словами Тарасенка, вчора члени “Тризубу” дізналися про затриманих побратимів Юрія Пономаренка та Віктора Давиденко – їх також тримають у запорізькому СІЗО. Вони не мають адвокатів та не отримують передачі.

У місцевій міліції відмовилися давати коментарі з приводу катування “тризубівців”.

-1 thoughts on “Тернопільського “тризубівця” Лабайчука катують міліціонери

  • 15:15 | 3.02.2011 о 15:15
    Permalink

    30 роки вернулися… Вернеться і коліївщина, і визвольна війна. Терпіть, хлопці… Чекайте, катюги народу…

  • 22:36 | 11.02.2011 о 22:36
    Permalink

    Всі мєнти пі..раси

Коментарі вимкнені.