Тернопільський cекс-шоп знову атакували

“Казанову”, один із секс-шопів міста, знову атакували невідомі. Цього разу зловмисники понищили банерні вивіски на магазині, чим завдали шкоди на більш ніж 1000 грн, – повідомляє 20 ХВИЛИН.

Це вже третій напад на заклад. Загальні збитки власників закладу – майже 11 тис. грн.

Цього разу напад відбувся вночі з 16 на 17 грудня. Вертикальні банери, які висіли по обидва боки від дверей, – пошматовані. Деякі з частин зникли. Коли трапився напад, у магазині нікого не було. Проте власники вирахували час нападу.

– Сусідні заклади працювали до четвертої ранку, а о сьомій чоловік виявив пошкодження. Відповідно, за той відтинок часу й напали, – розповідає менеджер магазину Ксенія Гоминюк. – Я одразу приїхала, викликала міліцію. Але правоохоронці навіть відбитків не знімали, хоча вони могли бути. Бо ж порвати банери тільки руками могли. Чесно кажучи, я вже не знаю, що робити. Це третій напад за рік, ми зазнали чималих збитків, а правоохоронці нічого не можуть зробити. Це ж не жарт!

Керівники магазину скаржаться, що правоохоронці не дуже “рвуться” знайти винуватців.

– Відеоспостереження встановлювати не можна, адже повинна бути конфіденційність, – каже менеджер закладу. – Щодо пультової охорони, то вона жодних результатів не дасть, адже шкодять ззовні. Минулого разу пошкодили дверний склопакет. Тоді, може, і зреагувал б сигналізація. В інших випадках пошкоджували зовнішні елементи. Сторож чи охоронець — також не найкращий варіант, бо знову ж таки минулого разу кинули цеглу і втекли.

Аби підкріпити свої слова про безвихідь, жінка показала кореспонденту офіційний лист-відповідь на попередній випадок нападу на заклад, де йдеться, що у порушенні кримінальної справи відмовили.

„Завдані збитки становлять 2000 гривень – менше 250 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що через малозначимість не становлять суспільної небезпеки. Тобто, ця подія не заподіяла і не могла заподіяти істотної шкоди фізичній чи юридичній особі. У діях невстановлених осіб відсутній склад злочину”, – пишуть правоохоронці.

Щодо останнього нападу, то правоохоронці на місці провели огляд і зазначили, що проведуть перевірку.

Нагадаємо, у 2010 р. на “Казанову” тричі скоювали напад. Напередодні Пасхи невідомі пошкодили рекламну вивіску і завдали шкоди на 7000 грн. У листопаді цеглою розбили дверний склопакет – тоді збитки становили понад 2000 грн. Днями знищили зовнішні банери, які коштували 1000 грн. Разом із роботою з відновлення пошкодженого майна та оплатою монтажу загальні збитки “Казанови” сягають 11 тис. грн. Жодного зловмисника у кожному з випадків правоохоронці поки що не знайшли.

-1 thoughts on “Тернопільський cекс-шоп знову атакували

  • 10:56 | 21.12.2010 о 10:56
    Permalink

    Ну що тут сказати ,таке могли зробити тільки СЦИКУНИ,які бояться це зробити дньом в усіх на очах. Або якісь релегійні фанатики. А щодо нашої шановної міліції то вони тільки і то і роблят що ходят по підприємцях і бабло вибивають,а про свої службові обовязки вже давно забули.

Коментарі вимкнені.