Тернополянка стверджує, що правоохоронці у школі завдали дітям травм

2 травня Погляд писав про затримання директора школи. Жінка вимагала 12 000 хабара. Очевидець затримання вчителя каже, що все нагадувало кадри з бойовика. Відповідний лист жінка надіслала у редакцію Інтернет-газети «Погляд».

Жінка каже, що та сцена надовго закарбується в пам’яті.

–         Забути той страх в дитячих очах може тільки безсердечна людина, а коїти таке – лише той у кого не залишилося нічого святого. Під час уроків, приблизно об 11 годині, тобто в час, коли навчальний процес йшов повним ходом, в заклад увійшли  двоє мужчин. На прохання вахтера  повідомити, хто вони і з якою метою прийшли, грубо відповіли і побігли коридорами, попрямували до кабінету директора, забігали в навчальні класи, – розповідає очевидець, – У них в руках були телефони і лунала одна фраза: “Ти де?”. Незнайомців ставало все більше.

Жінка каже, що там позбиралося багато дітей, яких від нерозуміння ситуації опановувала паніка. Хтось кричав, що бомба, а хтось , що у підвалі б’ють вчителів. Незнайомці продовжували бігати, кричати в телефони, розкидати дітей та учителів, нецензурно висловлючатися, показувати свою зухвалість і силу, б’ючи кулаками стіни.

Жінка стверджує, що декілька дітей отримали фізичні травми, в деяких була істерика.  Закінчилося все десь о 14 годині, коли двох працівників школи забрала міліція.

–         Потім  в різних інтернет – ресурсах з’явилися статті про вимагання хабара. Статті анонімні , не підписані , не вказане джерело інформації. Ставши очевидцем події, проаналізувавши те,  що відбувалося, статті і коментарі стає зрозумілим, що це підстава, добре спланована акція, – каже жінка, – Цікаво, кому це вигідно, для чого?  Хотіли зробити сенсацію, заплямувати чиєсь ім’я? А що зробили?  Показали дітям ще одне кіно, травмували їхню ще не сформовану психіку.   Вкотре показали і довели їм, що у світі немає справедливості. Може, хватить? Може,  забудемо про наші амбіції, задумаємось і зупинимось. Тому що все можна зрозуміти і пояснити, але не тоді, коли йдеться про дітей, ми не на війні і такі  методи неприпустимі!

Начальник прес-служби УМВС України в Тернопільській області Петро Колісник припускає, що жінка, яка написала лист, перекрутила і придумала ці події. Чоловік стверджує, що в тій школі не займали нікого, окрім директора та працівника.

Окрім того, жінка, яка написала лист стверджує, що в новинах про той випадок нема посилань. Втім, як переконались журналісти Погляду, посилання таки є на зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області.

Пан Колісник каже, що, можливо, особа, яка написала лист, має причетність до затриманої директорки.

Нагадаємо, правоохоронцями затримано обох шкільних працівників та вилучено у них отримані гроші. Прокуратурою міста Тернополя за матеріалами УДСБЕЗ порушено кримінальну справу стосовно обох працівників школи за частиною 2 статті 368 (одержання хабара) КК України. Наразі слідство триває

Підготувала Кароліна Говірка

 

Коментарі вимкнені.