Тернополянин Ярослав Мармаш став найкращим спортивним журналістом, а газета “Вільне життя” – найкращою громадсько-політичною газетою (відділ спорту)

Національний олімпійський комітет України визначив найкращих спортивних журналістів року.

Підсумки Х ювілейного Всеукраїнського конкурсу «Україна олімпійська» були підбиті під час засідання Комісії НОК «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху».

Члени Комісії висловили занепокоєння поступовим зменшенням обсягу спортивного ефіру на телебаченні та радіо, наголосили на важливості розвитку друкованих спортивних ЗМІ та Інтернет-ресурсів, підкресливши, що пропаганда олімпійських цінностей та активного способу життя, заняття фізичною культурою та спортом є одним із найважливіших чинників для виховання здорової нації.
Журі розглянуло роботи, подані з 21 регіону країни, відзначивши нерівномірність представлених матеріалів з областей, а також і велику різницю в якості наданих робіт.

Переможцями конкурсу визнані:

Найкраща громадсько-політична газета року (відділ спорту):
«Николаевские новости» (м. Миколаїв), «Вільне життя» (м. Тернопіль), «Подільський кур’єр» (м. Хмельницький)

Найкраща спортивна газета року:
«Спорт-Экспресс в Украине» (м. Київ)

Найкращий спортивний журнал року:
«Олімпійська арена» (м. Київ)

Найкраща циклічна спортивна телепрограма року:
«Вперед – на Олімп!» (студія «ПІО», м. Київ), «Спорт DN» (ТРК „Юніон”, м. Донецьк), «СиСтема» (МКП ІТА «Віта», м. Вінниця), «Третий тайм» (ОДТРК «Лтава», м. Полтава)

Найкраща циклічна спортивна радіопрограма року:
«Олімпіада 80: Полтавськими шляхами» (ОДТРК «Лтава», радіо «Ваша хвиля», м. Полтава), «Спортивний майданчик» (НРКУ, м. Київ), «Олімпійський щоденник» („Наше радіо”, м. Київ), «Сузір’я спорту» (Хмельницьке обласне радіо, м. Хмельницький)

Найкращі спортивні журналісти року:
Віктор Береговий («Деснянка вільна», м. Чернігів), Ярослав Мармаш («Свобода», м. Тернопіль), Володимир Шугалій («Спортивна Київщина», Київська область)

Найкращі спортивні фотожурналісти року:
Анатолій Білоножко («Николаевские новости», м. Миколаїв), Сергій Ваганов («Салон Дона і Баса», м. Донецьк)

За відданість олімпійському руху:
Аркадій Копеліович («Запорізька правда», м. Запоріжжя), Валерій Костінов (НТКУ, м. Київ), Богдан Дікальчук («Вільне життя», м. Тернопіль)

Дебют в спортивній журналістиці:
Світлана Михайленко (м. Київ), Мстислав Коцький-Боб’як («Спортивка», м. Львів), Герман Борисов («Наша газета», м. Луганськ)

Жінки в спорті:
Віктор Флентін («Подільський кур’єр», «Проскурів», м. Хмельницький)

За найкраще висвітлення підготовки та участі в І літніх Юнацьких Олімпійських іграх в Сінгапурі:
«Щоденник І ЮОІ» (НТКУ, м. Київ), Андрій Ковальський (ICTV, м. Київ), Олександр Даниленко (ІНТЕР, м. Київ), Микола Моторний («Сільські вісті», м. Київ)

За повідомленням НОК України

загрузка...

Comments are closed.