Топ-10 місць, куди ви не зможете потрапити

Названо 10 місць, куди звичайна людина не зможе потрапити, навіть якщо витратить багато грошей і сил. Якщо ж все-таки якимось чином людина зможе потрапити в одне із цих місць, то решта все одно будуть недосяжними, – повідомляє ТСН.

10. Міжгір’я

Міжгір’я є закритим містом Росії в цілком таємних горах Ямантау. Місто було засноване в 1979 році. Ямантау висотою 1640 метрів є найвищою горою в південній частині Уралу.

Великі проекти розкопок були виявлені американським супутником в кінці 1990-х роках, за часів Бориса Єльцина.

Два гарнізони, Бєлорєцьк-15 і Бєлорєцьк-16, були побудовані на вершині об’єкта.

На питання США було кілька відповідей від російського уряду щодо Ямантау. Вони заявили, що це сховище російських скарбів, зона зберігання продуктів харчування, і бункер для керівників у разі ядерної війни.

Секретні місця_10

listverse.com

Секретні архіви Ватикану

9. Секретні архіви Ватикану

Архіви не таємниця, незважаючи на їхню значущість. Ви можете переглянути будь-який документ, який ви побажаєте. Але ви не можете зайти в архів. Ви повинні подати запит на документ, і він буде наданий вам. Єдині документи, на які ви не може отримати доступ, ті, яким немає ще 75 років (з метою захисту дипломатичної та урядової інформації). Індекси доступні для людей, які хочуть побачити документ, який існує в архівах. Стелажі секретних архівів Ватикану мають довжину в 84 км і налічують 35 000 томів в каталозі індексів.

Секретні місця_3

listverse.com

Club 33

8. Club 33

Всупереч поширеній думці, Діснейленд має повну ліцензію на продаж алкогольних напоїв. У ньому є одне місце, яке завжди відкрито продає випивку: Club 33. Він являє собою приватний клуб, розташований в самому центрі Діснейленду. Вхід в клуб розташований поряд з Blue Bayoun рестораном на “33 Royal Street”. Вхід можна впізнати за пластиною з номером 33. Збори вступ у клуб варіюються від 10 до 30 тисяч доларів США. Якщо ви хочете вступити в клуб, ви повинні почекати 14 років для отримання доступу.

Секретні місця_6

listverse.com

Московське Metro-2

7. Московське Metro-2

Система була побудована імовірно за часів Сталіна і під кодовою назвою D-6 в КДБ. ФСБ Росії так само як і адміністрація Московського метрополітену не підтверджує і не заперечує існування Метро-2. З чуток, довжина Метро-2 навіть перевищує громадське метро. Лінія з’єднує Кремль, штаб-квартиру ФСБ, аеропорт Внуково-2, підземне місто, а також інші місця національної важливості.

Секретні місця_2

listverse.com

Клуб джентльменів White’s

6. Клуб джентльменів White’s

Це найбільш ексклюзивний клуб англійських джентльменів. Був заснований в 1693 році італійцем Франческо Б’янко. У клубі продавали гарячий шоколад, але врешті-решт він став типовим (але приватним) клубом джентльменів. Клуб славиться своєю “книгою ставок”, в якій члени клубу записують дивні суперечки. Найбільш відомою них є 3000-фунтова ставка, на те, яка дощова крапля першою пробіжить по віконному склі. Жінки тут повністю виключені з членства, так що половина з нашої аудиторії вже відпадає. По-друге, люди, які хочуть приєднатися до цього ексклюзивному клубу, можуть зробити це тільки за запрошенням членів, які мають підтримку двох інших членів. Якщо ви не є членом королівської родини, або не є надзвичайно впливовим у політиці чи мистецтві, ви навряд чи коли-небудь туди потрапите.

Секретні місця_5

listverse.com

Зона 51

5. Зона 51

Зона 51- псевдонім для військової бази, розташованої в південній частині штату Невада на заході Сполучених Штатів, 133 км від міста Лас-Вегас. Вона є базою для підтримки розробок і випробувань експериментальних літаків і систем озброєння. Засекречення бази, саме існування якої уряд США насилу визнає, зробило її предметом розмов про центральну базу досліджень НЛО.

Секретні місця_8

listverse.com

Кімната 39

4. Кімната 39

Кімната 39 або 39-е бюро, можливо, одна з найбільш закритих організацій у Північній Кореї, що шукає шляхи для отримання іноземної валюти для Кім Чен Іра. Номер 39 було створено наприкінці 1970-х . Ця організація, начебто, використовує від 10 до 20 банківських рахунків в Китаї та Швейцарії для цілей контрафакції, відмивання грошей та інших незаконних операцій. Також стверджують, що це 39 людей, які займаються контрабандою наркотиків і незаконним продажем зброї. Відомо, однак, що ця організація володіє 120 зовнішньоторговельними компаніями, і знаходиться під прямим контролем Кім Чен Іра.

Секретні місця_4

listverse.com

Великий Храм Ісе

3. Великий Храм Ісе

Великий Храм в Японії (який насправді є серією з більш, ніж 100 святинь) є найбільшою святинею в Японії. Вона присвячена Аматерасу (богині Сонця). Храм руйнується і відроджується кожні 20 років у відповідності з ідеєю Синто смерті і відродження (наступне відновлення буде в 2013 році). Храм займає дуже важливе місце в списку місць, в які ви ніколи не потрапите, тому що тільки людина, яка є священиком або жерцем і одночасно членом японської імператорської сім’ї, може зайти туди. Так, якщо ви не японський принц чи принцеса, то ніколи не побачите нічого, крім солом’яного даху цієї святині.

Секретні місця_7

listverse.com

Гори Emergency Operations Center

2. Гори Emergency Operations Center

Це місце, яке є не тільки закритим для громадськості, але це місце, в яке громадськість взагалі не захоче потрапити, якщо не буде всесвітньої катастрофи. Строго засекречений і закритий об’єкт є центром координації дій Федерального агентства з надзвичайних ситуацій уряду на випадок якихось лих національного чи навіть всесвітнього характеру. Входить до системи управління стратегічними ядерними силами США Має дуже серйозну закриту систему зв’язку, серед яких закриті канали прямого зв’язку з Білим домом. Об’єкт розташований в горах на глибині близько 2000 футів і обслуговується більш, ніж 200 співробітниками, переважно військовослужбовцями.

Секретні місця_1

listverse.com

Військова база RAF Menwith Hill

1. Військова база RAF Menwith Hill

RAF Menwith Hill – британська військова база, яка має зв’язки з глобальною шпигунською мережею Echelon. Вона містить велику супутникову наземну станцію, зв’язок перехоплення, систему попередження про ракетний напад і вважається найбільшою електронною станцією моніторингу в світі.

Мережа Echelon була створена для спостереження за військовою й дипломатичною діяльністю Радянського Союзу і Східного блоку із союзниками у часи холодної війни, на початку 1960-х, але після її закінчення, працює і зараз, займається спостереженням терористичними змовами, політичною і дипломатичною розвідкою. Мережа фільтрує всі телефонні дзвінки та радіозв’язок у багатьох країнах

Коментарі вимкнені.