В Тернополі оголошено «ЕПІДЕМІЮ ДОБРОТИ»!

В Тернопіль проник новий вірус, що поступово інфікує все більшу частину населення. Його назва – «вірус доброти». І 17 лютого, у Всесвітній день спонтанного прояву доброти, цей вірус інфікує абсолютно все місто!

17 лютого Тернопіль приєднається до ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ акції «ЕПІДЕМІЯ ДОБРОТИ», що відбуватиметься в 40 містах у всіх куточках України. Координаторами акції в Тернополі є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Демократичний Альянс» та Всеукраїнське товариство «Просвіта».

Мета даного заходу – нагадати українцям про важливість добрих вчинків, слів вдячності, і просто посмішок. Акція проходитиме у вигляді локалізованих яскравих флешмобів, під час проведення яких волонтери – «посланці доброти» даруватимуть усім свою радість, посмішки, робитимуть добрі вчинки та закликатимуть робити добро.

Акція розпочнеться 17 лютого о 14:00 біля пам’ятника Соломії Крушельницької із відкриття Скриньки доброти та продовжиться у центрі міста, у визначених місцях проведення флешмобів.

Перехожі зможуть побачити веселих та креативних молодих людей, що роздаватимуть карточки зі смайлами і побажаннями, повітряні кульки, стрічки із добрими прогнозами, і на обличчях в яких будуть  посмішки. Вони не словом, а ділом показуватимуть тернополянам приклад хороших вчинків та добрих справ.

Коментарі вимкнені.