Янукович відзначить Різдво в Почаївській лаврі

Президент України Віктор Янукович збирається зустріти Новий рік у колі сім’ї в держрезиденції “Синьогора”, що розташована у селі Стара Гута під Івано-Франківськом, – повідомляє Укрінформ Інфо.

Як пише газета «Сегодня», до кінця тижня відремонтовану після перебування там екс-президента Віктора Ющенка резиденцію повинні здати будівельники – переробка йшла кілька місяців.

«Федорич має провести тут свята, аж до старого Нового року», – розповіли робітники.

Резиденцію облаштували за смаком нового президента: оновили інтер’єр, замість альтанки поставили капличку. За Гуті ходять чутки, що на території комплексу будують ще одну будівлю. «Нібито для російського президента Дмитра Медведєва, який буде приїжджати до Януковича в гості« на лижі », – повідомив мешканець Гути Олекса Лецин.

У той же час син президента Віктор Янукович-молодший заявив, що дуже сподівається на те, що і тато, і мама зустрінуть Новий рік вдома, в Донецьку.

А ось на Різдво Януковича чекають у Почаївській лаврі. Неофіційно в адміністрації президента це підтвердили, офіційно ж коментують обережніше. «Президент планує відвідати Почаївську лавру на Різдво. Він завжди мріяв побувати в ній на Різдво, але поки невідомо, чи дозволять здійснити цю мрію державні справи в цьому році », – сказала заступник глави адміністрації президента Ганна Герман.

«Віктор Федорович говорив, що хотів би взяти участь у богослужінні в нашій Почаївської лаври на Різдво», – сказав нам високопоставлений чиновник в обладміністрації Тернопільщини.

Якщо справи державної ваги дозволять, то Януковича в Лаврі чекає урочистий обід з 12 пісних страв – за кількістю апостолів. Як правило, на різдвяному столі є кутя, калач, суп з грибами та рибні страви. Здивувати президента хочуть квашеної рибою – вона кілька тижнів солиться в діжках. За смаком це щось середнє між солоною і в’яленою рибою.

Коментарі вимкнені.