Завтра у Тернополі розкажуть, що “обіцянки – не цяцянки”

Тернополян запрошують на презентацію та громадське обговорення проекту «Твій місцевий депутат: моніторинг діяльності депутатів місцевих рад в Україні (Тернопільська область)», який здійснюватиметься ТМО «Нівроку» в рамках реалізації проекту „Обіцянки – не цяцянки…” впродовж 2011 року.

Проект виконуватиметься спільно з 7 іншими регіональним громадським організаціям в інших областях – переможцями конкурсу Фонду Східна Європа в рамках прог…рами «Твій місцевий депутат: моніторинг діяльності депутатів місцевих рад в Україні»

Початок заходу – 11:00 год., четвер 21 квітня. Місце проведення заходу – конференц-зал готелю «Тернопіль» (3-й поверх).Тривалість – до 1,5 години.

Орієнтовна програма заходу:

– Презентація проекту «Твій місцевий депутат: моніторинг діяльності депутатів місцевих рад в Україні (Тернопільська область)» та плану діяльності в межах проекту; http://deputat.te.ua/

– Презентація інтернет-ресурсу «Твій місцевий депутат. Тернопільська область» та його можливостей;

Організатори просять тих, хто має бажання взяти участь у даному заході до 18:00 год., середи 20 квітня надіслати підтвердження у довільній формі на адресу електронної пошти deputat.te@gmail.com У разі підтвердження будуть зарезервовані місця..

Коментарі вимкнені.