Зборівський Авто Клуб організовує ФОТОперехват

Правила гри:

Реєстрація з 19.03.20011 по 28.03.2011 включно
Старт: з 01.04.2011 до 15.04.2011 включно.

Якщо ви водій – ви подаєте заявку на участь в темі (http://autoklub.uaforums.net/–vt624.html) і отримуєте спеціальні наклейку:

1. Приклеюєте на свою машину, згідно вказівок організаторів гри.( наклейку можуть отримати навіть ті хто не збирається ні за ким ’’полювати’’, але буде мати бажання побачити фото свого авто в відповідній темі.)
2. Другий комплект наклейок ви возите з собою.
Учасники в ході гри “ловлять” інших учасників (точніше їх машинки) і фотографують так, щоб була помітна марка, колір машини, основна наклейка і номерний знак. Також, якщо у вас є можливість, то при нагоді наклеюєте маленьку наклейку з другого комплекту на спійману машинку і фотографуєте себе на цьому чудовому фоні))) (щоб ми точно знали, що це зробили саме ви). Зроблені фотографії викладаєте у відповідному топіку на форумі і отримуєте певну кількість балів.

Ви можете опублікувати фотографії однієї і тієї ж машини всього два рази (з основною наклейкою), і то тільки якщо на фото видно, що місця або час доби різні, а з маленькими наклейками-10 разів при тих же умовах.
За перше фото +3 бали, за друге +1 бал, за фото з міні-наклейкою, приклеєною вами +5 балів. Крім того, якщо фотографію вашої машини, викладену( сфотографовано) іншим учасником, зарахували, ви також отримуєте +1 бал і +3 бали за таку фотку з міні-наклейкою.

Хто не хоче шукати/фоткати, але дуже хоче бути фотомоделлю)), також реєструється по всім правилам в сусідній темі (http://autoklub.uaforums.net/–vt624.html)

Наприкінці етапу нагороджуються кращий пішохід-перехоплювач (якщо такі будуть), кращий водій-перехоплювач і краща фото-модель:))

Вартість участі 25 грн
Наклейки можна отримати з 29.03.2011 по 31.03.2011 (включно)
Контактні номери: 068-516-75-86

Фото публікувати тут http://autoklub.uaforums.net/–vt626.html

Інформаційний партнер Дошка оголошень – Зборівський район

Коментарі вимкнені.