Злодій з панчохою на голові обкрадав магазин в Кременці

крадіжкаСвої злочини 22-річний кременчанин планував ретельно. Кримінальний мав, бо нещодавно повернувся з місць позбавлення волі. Злодій облюбував одну з крамниць у райцентрі. Знайшовши лазівку на даху, через мансардне вікно, він декілька разів проникав до торгового закладу. Вперше поцупив перфоратор. Крадене збув на ринку. А далі з дводенною періодичністю став красти гроші з каси.
Власник одразу й не помітив пропажі, проте, коли стали зникати гроші, грішно запідозрив когось з продавців. Правоохоронців про випадок детально не інформував, вирішив сам вивести злодія на чисту воду. Час, коли злодій знову полізе красти гроші, вичислити було неважко, адже той навідувався через день.
Якоїсь вночі господар разом з сином зробили засідку в крамниці. Близько опівночі почувся шум на даху. Власник не очікував, що саме звідти спуститься злодій, адже був впевнений, що хтось з його робочих тишком пройде через двері, від яких має запасний ключ. Та ще більше здивування викликав образ крадія – той був з панчохою на голові.
Затримавши нічного візитера, власник крамниці зателефонував до чергової частини. Міліціонери забрали зловмисника до райвідділу, а вже там довідалися і про кількість злодійських вилазок і про суму грошей, яку викрав затриманий.
Підозрюваний розповів, що крав відносно небагато, щоб господар не помітив.

-1 thoughts on “Злодій з панчохою на голові обкрадав магазин в Кременці

  • 16:18 | 16.06.2011 о 16:18
    Permalink

    Дурень, а знаєти чому ? Тому що другий раз ніколи нетреба приходити на місце злочину….

Коментарі вимкнені.