“Ну що, Миколайчики, готові до свята? А я вже йду до вас!”, – кондуктор у тернопільському тролейбусі

Подарунки, які вчора отримували пасажири тролейбуса №2. Фото Романа Задорожного.

Вчора в тролейбусі номер 158, маршрут №2 тернополянам подарували неочікуване свято. Кондуктор замість забирати гроші за проїзд, дарувала подарунки.

На власні очі це бачив тернополянин Ромко Задорожний, який поділився враженнями в Facebook:

“Ви ж знаєте, який той передсвятковий час – напружений, складний, всі, хто обіцяв собі минулого року, що шукати подарунки буде завчасу знову поспішають в останній день, нервують в чергах, зляться у корках в авто та громадському транспорті… Брррр, а не свято ті передсвяткові дні.

Але є неймовірні винятки. І це в найнеочікуваніших місцях.
Їхав сьогодні в Тернополі ввечері тролейбусом. Все, як завше – після робочий час, всі напружені, мовчазні і (ууу, як я того не люблю) сірі в одязі і зовні. Але сьогодні було по іншому. Або я мав надто поганий досвід спілкування з кондукторами, або я давно не катався тролейбусами, але ті 10 хвилин мандрівки залишили враження, які тримають ще досі.
“Ну, що там Миколайчики, готові до свята? А я до вас вже йду!” – повірте, не від кожного кондуктора в громадському транспорті таке почуєш – “Хто був чемним, хто чекає на подарунки?”. А на питання про подарунки для нас, ми отримали ось такі солодощі. Але те на скільки солодко та приємно тепер всередині не зрівняється з жодним рафаелло…

Дай Боже здоров’ячка, натхнення та всіляких успіхів тій незабутній працівниці, яка на завершення робочого дня і сама була веселою-веселою, і подарувала стільки емоцій та настрою всім, кому пощастило потрапити у “правильний” тролейбус.
З такими працівниками громадський електротранспорт буде розвиватися, що еге-гей.

Рекомендую всім – підтримуйте розвиток електротранспорту мандрівками в тролейбусах. Як бачите, дива трапляються і там. Там – то тролейбус номер 158, маршрут №2″, — кінець цитати.

На цьому маршруті працюють двоє людей — чоловік (водій) і жінка (кондуктор). Обоє колись переїхали до Тернополя з Білорусі. І справді, побільше б таких людей!

Коментарі вимкнені.