Обійшлись без популізму: депутати міськради Тернополя просять уряд «увімкнути» відповідальність (відео)

Не допустити помилок у тарифних питаннях сьогодні, 12 липня, під час сесійного засідання вимагали депутати міськради Тернополя від вищого керівництва держави.
– Хочу наголосити, що це непопулістичне звернення! Невипадково у ньому присутні слова «у межах своєї компетенції». Окремим пунктом ми наголошуємо на тому, що місцевий орган самоврядування готовий брати і повноваження, і відповідальність у сфері тарифоутворення послуг теплопостачання і водопостачання! Водночас воно (звернення авт..) є застереженням вищому керівництву держави щодо недопущення помилок у тарифних питаннях. Це надчутливе питання, з приводу якого присутня висока соціальна напруга, котра продовжує наростати,- наголосив депутат міськради, голова постійної комісії з питань ЖКГ Іван Сороколіт.
В самому тексті зверненні йдеться про те, що через складну соціально-економічну ситуацію в Україні, відсутністю реального зростання доходів населення, депутати міської ради Тернополя закликають керівників держави та голову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг розглянути можливість запровадження мораторію на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги та спожиті у побуті природний газ і електроенергію.
Депутат міськради Іван Сороколіл переконаний, що суспільство втомлене від соціальних несправедливостей і не випромінює довіри до слів «без тарифної реформи ніяк… без підвищення країна не виживе». Тому зараз, навіть за наявності змістовних аргументів, люди сприйматимуть їх «в штики».
– Ми звертаємося до керівництв держави дуже обережно ставитися до цих питань, приділяти їм величезну увагу та усвідомлювати відповідальність,- підсумував Сороколіт.

Коментарі вимкнені.