Облещук не злякався і вийшов на віче до тернополян – чим все закінчилося

6 квітня на віче в Тернополі спробували провести люстрацію нових начальників силових та правоохоронних структур області. Проте слова, зокрема, керівнику УМВС Василю Облещуку не надали. 

– Я ще раніше був ініціатором того, щоби ми тут, на віче, обговорювали та узгоджували кандидатури тих людей, яких мають призначати на всілякі керівні посади області, – почав свій виступ один з промовців віче Віктор Мартинюк. – Тож сьогодні ми вирішили обговорити керівників саме тих силових структур, які у нас вже призанчені.

Мова повинна була іти переважно за пана Облещука, оскільки лише він з-посеред усіх новин керівників силових та правоохоронних відомств навідався на віче.

–  У владі не мають бути силовики, які заплямували себе співпрацею із колишнім бандитським режимом, – взяв слово ще один спікер віче Володимир Стаюра. – Це ті люди, які виконували накази щодо побиття народних депутатів і таке інше. Тому ми просили громадськість обговорити це питання не на Майдані, а спершу у своїх колах…

Згодом у своїй промові пан Стаюра зазначив протилежне: “Ці питання потрібно обговорювати не тільки у стінах міліції (мова про нараду працівникві обласної міліції щодо призачення на посаду керівника їхнього відомства Василя Облещука – прим. авт.). Про це потрібно радитись і з громадськістю, депутатами, і всіма людми. Людьми, які розуміють, що, призначаючи Облещука,  питання піднімалося не лише про його професіоналізм, а й про те, щоби він міг морально дивитися людям  в очі…”

Після цих слів Стаюру засвистали та гукали йому  “Ганьба!”.  Окремі городяни, присутні на віче, почали між собою словесні перепалки. Одні захищали позицію спікера, інші – відстоювали Облещука.

– Я тут бачу людей, які весь час є разом знами. І також бачу переодітих міліціонерів, які оце кричать “Ганька”, – зауважив Володимир Стаюра. – Ви можете це кричати. Але роблять люди, які били нас та народних депутатів… І що, вони мають право бути при владі? Ми думаємо, що не за це вмирала Небесна сотня, не за це боролися наші Герої…

Натомість чоловіка продовжували освистувати.

– Чому ви мені кричете “Ганьба!”? – запитував спікер. – Та ви кричіть “Ганьба!” ось цим старшим жіночкам, які постійно були і досі приходять на Майдан. Або чому ви не кричете “Ганьба!” своєму народу?..

Опісял цього Стаюра додав: “Для мене був Янукович, який керував Захарченком. І був Сак, який керував Обелщуком, а той виконував його накази. Ми знаємо, що це була за система! Саме тому я хочу закликати вас до обговорення.

Однак обговорення так і не вдалося. Слова Василю Облещуку також не надали.

20 хвилин

-1 thoughts on “Облещук не злякався і вийшов на віче до тернополян – чим все закінчилося

  • 12:46 | 7.04.2014 о 12:46
    Permalink

    Звертаємось до всіх тернополян та керівництва УМВС у Тернопільській області з проханням звернути увагу на начальника УДАІ в Тернопільській області Матрифайла А.В. Після повернення на посаду Матрифйла, працювати в ДАІ стало неможливо, нічого людського в ньому немає.Він постійно всіх лякає санкіями, погрожує звільненням, звинувачує в хабарництві, хоча сам недавно з даної посади з соромом став дільничим інспектором у Бережанському районному відділку міліції, за незаконну надбавку до заробітньої плати у сумі 42 тис. грн та інші корупційні дії. Ніхто не забув, як він вимагав по 1000$ з начальників ДАІ районів за те, щоб приєднати їх до УДАІ області, щоденнні побори з екіпажів після зміни, купівлі-продажі посад у даній структурі,”грошові відкати” за “кришування” окремих підприємців і т.д. Ні для кого не секрет, що Матрифайло А.В. “відновив своє чесне ім’я” у Львівському аеляційному суді за 120 тис.$, а зараз грає правильного керівника, перекидаючи всю вину на підлеглих. Бідака Матрифайло так важко працює, і при заробітній платі у розмірі 7 000 грн, будує 2 вілли у селі Підгородньому, попри людське око їздить на машині своєї дружини — toyota corolla, хоча у самого в гаражі стоїть джип, знятий з реєстрації.Що можна говорити про людину, котра допустила, щоб рідний син жив у гуртожитку з колишньою дружиною, при тому, що квартира, отримана Матрифайлом А.В. “за чесну роботу” у міліції і “служіння українському народу”, пустує.Така людина,як Матрифайло А.В., не гідна носити звання офіцера, йому в жодному разі не можна давати владу, оскільки, щоб досягнути своєї мети — стати началькиком УМВС у Тернопільській області, дана особа йде по головах, і ні перед чим не зупиниться! Просимо тернопільську громаду відреагувати на дане звернення,в противному разі, ми вимушені будемо звертатись до Міністерства Внутрішніх Справ України!!

  • 13:29 | 7.04.2014 о 13:29
    Permalink

    Шановні мешканці міста Тернополя!Для того, щоб захисти себе від хабарників, таких як Матрифайло, а також тих людей хто його тримає (ВО “Свобода”),зокрема,Кайда О.П. нам необхідно спільними зусиллями виступити проти них.Після нещодавного призначення Облещука В.К. як начальника УМВС у Тернопільській області,”тернопільські царьки”,які є вихідцями Свободи почали збирати мітинги протесту проти даного керівника.Матрифайло А.В. також ніяк не може змиритися з даним призначення, оскільки правляча на Тернопільщині партія Свободи “пропихала” на керівника УМВС у Тернопільській області саме його.Всім зрозуміло, чому саме така позиція – а для того, щоб один хабарник прикривав корупційні дії інших, таких самих!!!

Коментарі вимкнені.