“Один з дев’яти” – Україна стає на захист безвинно затриманих на Майдані

Ініціативна група «ОДИН З ДЕВ’ЯТИ», що складається з родичів і друзів хлопців, яких безвинно затримали за участь у протестах на Банковій звертаються до усіх небайдужих людей. 

Один з девяти. І не має значення, кто цей один і хто ці дев’ятеро, бо на їхньому місці міг опинитися кожний, хто не встиг утікти з-під цієї м’ясорубки на Банковій, хто спіткнувся і впав або просто не міг поворушітися від жаху. Владі були потрібні “зачинники” безладу, і вона створила цих “зачинників” з невинних хлопців, сховавши за їхніми спинами тих, хто насправді провокував людей на агресію.

В інтернеті вже достатньо відеоматеріалів з місця подій, провокаторів вже знають наочно, але жодного з них і досі не затримано. Їх не може знайти міліція? Так навіщо до цих пір тримати у в’язниці безневинних?

Ми звертаємось до небайдужих людей, до журналістів, до громадських і правозахисних організаций! Допоможіть нам, розповідайте про нас усім своїм знайомим, поширюйте інформацію про наші дії, допомагайте – відеоматеріалами, свідченнями, деталями тієї страшної події. Нам потрібна ваша допомога.

І окремо ми звертаємося до українських правоохоронців та суддів, які розглядатимуть справи тих, хто входить у групу «ОДИН З ДЕВ’ЯТИ».
Ретельно проаналізуйте докази, залучіть до справи реальних, а не фіктивних свідків, уважно продивіться всі можливи відеоматеріали – невже ви нічого не бачите?

У вас самих є діти, у вас є брати й сестри, близькі родичі. Хтось з них напевно був на Майдані і на Банковій 1 грудня. І не дай Боже вони б потрапили у в’язниці, то як би ви їх визволяли, коли з самого верху дана команда “фас”?

Ми закликаємо вас — не йдіть проти своєї совісті! Не вчиняйте безбожно!
Вчиняйте справедливо!

Ми віримо у виправдання наших родичів – простих студентів, простих батьків, простих робітників – таких, як і ми з вами, простих нормальних людей. Ми вимагаємо справедливості!

Ось їхні імена:
1.Олександр Остащенко
2.Ярослав Притуленко
3.Геннадій Черевко
4. Сергій Нужненко
5.Юрій Болотов
6. Микола Лазаревський
7. Єгор Превір
8. Владислав Загоровко
9. Валерій Гарагуц

Нагадаємо, 8 грудня Тернопіль піднявся, щоб підтримати ув’язненого Миколу Лазаревського, якого жорстоко побив “Беркут”.

Коментарі вимкнені.