Оксана Берегельська шукає анонімного мецената, який доповнив “космічну” суму

Життєва дорога у кожної людини дуже непередбачувана: то нам зустрічаються великі злети, то стрімкі падіння. І найстрашніше – це коли в двері стукає біда…. Саме тоді хочеться кричати на весь світ, благаючи про допомогу.

Два місяці тому ми звертались за підтримкою до небайдужих людей, аби зібрати, здавалося б таку «космічну» суму – 100 тис.грн., на операцію Берегельській Оксані. Молода дівчина страждає важкою формою сколіозу ІV степені. Хвороба постійно прогресує, деформуючи внутрішні органи та порушуює дихальну систему. Потрібна термінова операція, яка буде проведена у найближчий час у м.Києві.

У нас було дуже мало надії на те, що вдасться знайти кошти на лікування. Але за подіями останніх тижнів ми переконалися, що світ не без добрих людей, і завжди знайдуться ті, хто прийде на допомогу у хвилини, коли здається, що виходу немає. Саме завдяки Вашій допомозі нам вдалося зібрати необхідну суму за такий короткий період часу.

Ми щиро вдячні усім, хто допомагав нам збирати кошти. Тепер у нас появилася величезна надія на одужання!!!

Від щирого серця дякуємо Білозірській школі, односельчанам, однокласникам,одногрупникам, Тернопільському коледжу університету “Україна”: його студентам та викладачам, всім друзям, родичам та знайомим, які підтримували матеріально та морально. Також дякуємо церквам, державним установам, які виділили кошти! Також хочемо подякувати модераторам групи Вконтакті, ми всі стали на стежку волонтерства вперше і без досвіду, але наше бажання допомогти виявилося набагато сильніше досвіду. Дякуємо за гарні пости, за організацію і проведенння благодійних ярмарків, аукціонів, акцій та концертів. Дякуємо за розсилку та розповсюдження інформації, за організацію і ведення сторінок на інших сайтах в соціальних мережах! За розміщення інформації про Оксану в газетах! Велика подяка адміністрації ТРЦ “Подоляни”, всім волонтерам, друзям та людям, які приєдналися до збору коштів у цьому торговому центрі.

Ми також безмежно вдячні невідомій людині яка перерахувала 50 000грн, ми довго не могли повірити, що це правда. Для Оксани це було справжнім чудом, і вона б дуже хотіла особисто подякувати цій людині, відгукніться, будь-ласка!

Нехай Бог оберігає Вас усіх та посилає міцне здоров’я, родинне тепло, благополуччя, щасливу долю.
Велике спасибі Вам за те, що вмієте прийти на допомогу тим, хто дійсно цього потребує…

Коментарі вимкнені.