Олег Барна: «Після Чечні, Грузії, Абхазії… Росія не була покарана і тепер випробовує світ»

Про це в ефірі каналу «112» заявив народний депутат України від Партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка» Олег Барна.
«Спочатку Росія виступала як нібито сторона примирення. Але фактично вона є ініціатор цього конфлікту та безпосередній агресор. Це підтверджується фактами, які ми зараз маємо: російські найманці, російські регулярні війська, російські інструктори, російська зброя, перебування російського генерала Лєнцова, заступника командувача Сухопутних військ Російської Федерації на окупованій території. Тобто все говорить про бажання широкомасштабного вторгнення на передодні нашого національного свята – Дня Незалежності (як було торік – прим. авт.)» – зауважив народний депутат.
За словами Олега Барни Україна для Європи є не просто територією, на якій проходять бойові дії, вона є своєрідною стіною, яка оберігає Європу від російського орди. І якщо ця стіна буде пробита, то орда піде далі.
«Зараз іде генеральна репетиція. Після Абхазії, Чечні, Грузії. Росія була непокарана, сьогодні вона випробовує весь світ. І якщо вона вторгнеться в Україну і світ проковтне це знову, то він відчує вже російську агресію особисто на собі» – зауважив парламентар.
«Загрозу Європі становить не так могутність Росії, яка є роздутою, як психічнохворий Путін, що тримає палець над ядерною кнопкою» – додав він.
«Спокій Європи залежить безпосередньо від того, чи Україна збереже свою незалежність, тому Україні сьогодні потрібні гарантії не паперові, не розмовні, як Будапештський меморандум, ми знаємо до чого він привів, і що ніхто в результаті не захищає нас. Гарантії мають бути практичні, військові, бойові: високоточна зброя, доступ до космічної розвідки, війська ООН в демілітаризованій зоні , розмежування та інші» – підсумував Олег Барна.

Коментарі вимкнені.