Тернополян просять допомогти з інформацією про зухвалих злодіїв

Повідомлення про те, що невідомі зловмисники пограбували ювелірний магазин по вул. 15 квітня у Тернополі, надійшло до працівників міліції над ранок 12 серпня від охоронця приватної фірми. За вказаною адресою негайно виїхала слідчо-оперативна група Тернопільського міськвідділу міліції та обласного управління внутрішніх справ.

На місці події правоохоронці встановили, що невідомі особи, прикриваючи обличчя капюшонами, розбили вікно торгового комплексу та за допомогою тросу вирвали сейф із ювелірними прикрасами, відтак повантажили його в автомобіль і зникли. Попередньо відомо, що крамниця не була оснащена охоронною сигналізацією.

За свідченнями охоронця  зловмисників найімовірніше було четверо, один із них перебував всередині магазину, інші – працювали ззовні.

На даний час співробітники органів внутрішніх справ вилучили речові докази з місця події та відеозаписи з камер спостереження. Триває робота по встановленню транспортного засобу, на якому пересувалися зловмисники, осіб, причетних до скоєння грабунку і їхнього можливого місця перебування.

Інформацію  про дану подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань за правовою кваліфікацією частини 5 статті 186 Кримінального кодексу України –  грабіж.

Інформацію, яка допоможе правоохоронцям вийти на слід грабіжників, можна повідомляти за номерами у Тернополі: (код 0352) 27-11-70, 27-12-58, моб.067 354 15 35 або 102 у будь-який підрозділ міліції.

 

Коментарі вимкнені.