Олег Караванський — на новій посаді

Голову організації роботодавців області Олега Караванського обрали головою обласного кординаційного комітету сприяння зайнятості населення. Засідання комітету відбулося 15 жовтня у обласному центрі зайнятості, пише газета “20 хвилин”.

Заступниками пана Караванського обрали – голову обласної ради профспілок Андрія Присяжного та директора Департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва обладміністрації Галину Воляник. Всі вони мають сприяти зайнятості та вирішувати проблеми безробіття.

– Координаційний комітет згідно положення має бути створений на тристоронній основі – обладміністрація, профспілки і роботодавці, – повідомив директор обласного центру зайнятості Петро Химейчук. – Це закономірно, тому що є тристороння угода укладена на державному рівні щодо сприяння зайнятості та вирішення проблеми безробіття . Відтак у комітеті має бути голова і два заступники – всі вони мають бути представниками вищезгаданих структур.

Під час засідання учасники координаційного комітету  наголосили, що він не носитиме паперовий характер. Комітет має збиратися щомісяця та обговорювати проблеми працевлаштування у області – кількість робочих місць, рівень зарплати.

Коментарі вимкнені.