Олександр Башта знає, як задурно отримати землю, якою ще з часів Австро-Угорщини володіли предки його дружини

Відомо, що депутату обласної ради Олександру Башті за словом у кишеню лізти не потрібно. Він дістане будь-кого. А особливо Башта недолюблює нинішню владу від БПП – голову ТОДА Степана Барну та голову облради Віктора Овчарука.

На останній сесії обласної ради на пропозицію Віктора Овчарука – «або ми продовжуємо піаритися, або ми приймаємо стратегічні рішення» – слово взяв “свободівець” Олександр Башта. І почав плакатися, що у нього пенсія 1200 грн., на яку він має щасливо жити, за версією держави. Водночас дорікнув Овчаруку, що в нього заробітна плата – 15 тисяч гривень.

«Разом ми (Башта і Овчарук – авт.) отримуємо 16 тияч гривень, І наш середній дохід – 8 тисяч на кожного – непогана цифра», – сказав «свободівець».

Овчарук одразу ж звернувся до Башти: «Олександре Іллічу, я готовий помінятися своєю зарплатою з тими ділянками, які ви отримали від міської ради!»   

Як відомо, Тернопільська міська рада на початку цього року виділила дружині Олександра Башти 40 соток землі, а минулого – 15 соток. Земельні ділянки сімейство Баштів отримало для ведення особистого селянського господарства і абсолютно безкоштовно.

Ділянки розміщені у Кутківцях, поруч із будинком, де мешкає “свободівець”.

Башту докір голови облради задів за живе, і він почав спочатку говорити щось про розумові здібності (очевидно, мав на увазі Овчарука), а далі став пояснювати, як він і його сім’я отримали кілька наділів землі.

– Ця земля належить родині дружини ще 1860-х років – з часів Австро-Угорщини. Навіть радянська влада не змогла їх відібрати. Більше того, в архівах доведено її приналежність. Наша сім’я не взяла землю, а нам дозволили її приватизувати, оформити її як свою власність, оскільки вона колись належала предкам моєї дружини, – розповів Олександр Башта. – І мені дуже прикро, що Ви, пане голово, так низько опустилися і ввели в оману людей. Також мені дуже прикро, що моя версія про розумові здібності голови обласної ради ще раз підтвердилася.

“Репортер” сподівається, що колишній прихильник Тимошенко, а нині – чесний “тягнибоківець” Олександр Башта розповість й іншим корінним тернополянам, як задурно отримати землю, якою ще за Австрії чи Польщі володіли їхні предки. Адже випадок Башти – допоки у Тернополі перший і єдиний.

До речі, єврейська громада у Тернополі тривалий час безуспішно намагається повернути свою колишню власність (20-30-х років минулого століття), де нині знаходиться Тернопільська районна лікарня… Маючи на руках всі архівні документи, міська влада Тернополя чомусь не вірить їм так, як повірила словам свого нового побратима…

Репортер

Коментарі вимкнені.