Олена Степанова відкрила таємницю, яку мер Тернополя Сергій Надал сховав за сімома замками

В інтернеті давно уже точаться розмови про те, що міський голова Тернополя прикупив собі будиночок чи то в Італії, чи Іспанії. І про те, що він надто часто “мотається” закордон. В людей виникає питання – звідки кошти на все це? Чи бува не з міського бюджету чи з кишені платників податків.

А можливо саме за гроші, які мер отримує як матеріальну допомогу, про яку ще раніше писав Центр політичних студій та аналітики, роблячи аналіз податкових декларацій усіх міських голів та голів ОДА Украни: “Попри немалі зарплати, мери та голови ОДА не гребують матеріальною допомогою.”

Звісно, “Погляду” теж цікаво – звідки. Але ж жоден інформаційний запит чи участь у прес-конференції не в силі відкрити сю “тайну, покриту мороком”. Як і не покаже, чи взагалі є правдоюслухи про часті від’їзди Сергія Надала за межі України: “Поки в Тернополі наростає штучна істерія, Сергій Надал відпочиває на морі“, “Поки мер “гріється” у відпустці тернополяни мерзнуть без тепла“, “Поки Надал відпочиває за кордоном, Бицюра вітає щасливих матусь“, “І чому в Тернополі мером є майже завжди відсутній Надал, а не “постійний” Турський?“, “Сергій Надал взяв відпустку лише на два робочі дні – 7 та 8 травня. Але 9 травня на сесії його теж не буде на робочому місці“, “Мер Тернополя Сергій Надал повернувся з пляжів у Домініканській республіці і відразу одів вишиванку (фото)“, “Поки Надал відпочиває, Турський “обдаровує” окремих тернополян“, тощо…

“Погляд” теж пробував дізнатися у Сергія Віталійовича Надала  чи дійсно він взагалі кудись їздив поза рамками своїх службових відряджень. Попросили його показати сторінки закордонного паспорта. Адже лише в цьому документі містяться усі відмітки про те, коли його власник перетинав кордон і куди прямував.

 Хотілося лише почути не завчену, а чесну, щиру, може навіть емоційну відповідь, яка б могла стати підтвердженням чи спростуванням слухів про поїздки мера.
Запитання застало Сергія Віталійовича зненацька. Спочатку він навіть не знайшов потрібних слів. Допомогла своєму керівнику Катерина Калуш – начальник відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації. Очевидно їй нема чого приховувати – з мером вона не відвідувала Італії-Іспанії, тому взамін, жартуючи запропонувала проглянути її закордонний паспорт.
Як це було, дивіться на відео:

Відповіді ми так і не отримали.

Але таємницю, яку так старанно ховав Сергій Надал вдалось відкрити громадській активісті Олені Степановій.

За її словами, міський голова Тернополя у 2012 році  9 разів був за кордоном, у 2013 – теж 9 разів, у 2014 – 7 раз, до травня 2015 – 2 рази.

Але цікавим виявилось те, що під час закордонних подорожей Сергій Віталійович якомсь чином видавав і розпорядження.

– Найвірогідніше, що у тернопільського мера є або закордонний паспорт на інше прізвище або паспорт громадянина іншої країни на інше прізвище, або і те,  і те, – припускає Олена Степанова.

Як коментує це припущення колишній побратим Сергія Надала Степан Кондира,  у Надала є дипломатичний паспорт, який йому в свій час допоміг зробити Олексій Кайда, через своїх знайомих в МЗС.

– Тому якщо Надал покаже цей паспорт на людях – виникне грандіозний скандал. На підставі яких повноважень МЗС дало диппаспорт. Тому він і приховує його від громадськості, – зазначає Степан Кондира.

Коли і де перетинав кордон міський голова:

Інформація надана Оленою Степановою.

Коментарі вимкнені.