Ольга Шахін влаштувала скандал на конкурсі з надання в оренду майна комунальної власності

schahin-1

Конфлікт виник після того, як тернополянку зняли з конкурсу одразу по двох об’єктах.

Нещодавно  у Тернопільській обласній раді відбувся конкурс з надання в оренду майна комунального власності. Тернопільський підприємець, а заодно і громадська діячка, Ольга Шахін, відома завдяки своїм фото на бігбордаг перед виборами у 2015 році, претендувала одразу на два об’єкти. Обидва знаходилися у обласному онкодиспансері. Перший надавали в оренду для розміщення пункту для збору біологічних матеріалів. Інший – для розміщення УЗД-кабінету.

Однак під час розгляду конкурсних пропозицій члени комісії виявили невідповідність у документах. А саме довідка з органів податкової служби була протермінована.

Це стало підставою для того, що Шахін зняли з конкурсу. Очевидно, це не сподобалося підприємцю, тому вона вступила в дискусію з одним із членів конкурсної комісії. Слово за слово і розмова переросла у скандал. Чи не найбільше перепало директору Чортківського медичного коледжу, голові фракції БПП в облради Любомиру Білику. Варто зауважили, що Білик у медичній спільноті користується авторитетом і має неабиякий вплив на процеси не лише у цій сфері. Більше того, нещодавно керівник навчального закладу і почесний професор Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Любомир Білик отримав орден «За заслуги» І ступеня.

Що ж до підприємця Ольги Шахін, яка водночас очолюся ГО «Оберіг», то вона неодноразово потрапляла в епіцентр скандалу. Зокрема, через інвестпроекти, які реалізовувала її родина. Перший – будівництво медичного центру, який знаходиться на вул. Купчинського (неподалік онкодиспансеру, де Шахін планувала орендувати приміщення). Тоді без погодження головного лікаря міської лікарні №2  частину ділянки лікувального закладу було вилучено та передано під будівництво нового медичного центру. Соціальний пакет від цього проекту місто отримано мінімальний: кілька пластикових вінок, викладену бруківкою доріжку та інвентар для лікарні.

А не так давно активіста “засвітилася” у скандалі на Текстильній,2.  Мова йде про мешканців гуртожитку, які проживають за цією адресою. Так кілька місяців люди не могли приватизувати своє житло. Виконавчий комітет міської ради не підтримував проекти рішень стосовно приватизації кімнат, посилаючись на звернення громадської організації «Оберіг».

Остання начебто виявила порушення будівельних норм і звинувачувала мешканців у тому, що внаслідок перепланування тернополяни приєднали до власних кімнати площі загального користування. Хоча жодних ухвал суду про неприйняття рішень по приватизації в даному гуртожитку не приймалось. Тобто, міській раді ніщо не заважало допомагати людям у приватизації їх кімнат. Врешті, ГО «Оберіг», який курує пані Шахін, настільки стурбувалась «долею» кімнат, що  відобразила свої «припущення» у суді, який успішно програла.

Важливо, що у цих діях тернопільського підприємця “підтримувала” міська рада. Очевидно це можна пояснити хорошими партнерськими стосунками родини Шахін та міського голови Сергія Надала…Доказ тому і колоритний рекламний бігборд…

ЛТДейлі

Коментарі вимкнені.