60 хлопців з Тернопільщини розпочали строкову службу

Майже 60 призовників з Тернопільщини відправили  на строкову службу у військових частинах Західної, Південної і Центральної України 16 квітня. Участь в урочистостях з цієї нагоди  взяв голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

За його словами, сьогодні прийшов час відновлення могутності української армії, відродження традицій українського воїнства.
«Ми завжди мали достойних воїнів – у період Київської Русі,  козацтва та УПА. Сьогодні ми відновлюємо строкову службу, щоби кожен чоловік усвідомив, що має нести відповідальність за майбутнє своєї держави. Я дякую кожному призовнику, котрий прийняв для себе відповідальне  рішення служити народу України,  бо нині вона потребує цього. Наше завдання – підвищити кваліфікацію,здатність кожного чоловіка в цій країні бути захисником Вітчизни, – наголосив Степан Барна. – Я сподіваюся, що кожен, хто сьогодні йде на службу, здобуде там досвід і покаже, що наша країна найсильніша, що в нас є Герої».

Також керівник області подякував батькам строковиків за патріотів, яких вони виховали.

«Дорогі батьки, я дякую вам за мужність, яку ви проявляєте сьогодні, дякую вам за синів. Повірте, ситуація в країні охопила кожну сім’ю: одні воюють, одні навчаються у військових центрах, інші – волонтери, котрі забезпечують тил. Відтак зараз рівень мобілізації в Україні є найвищим за всю історію нашої державності», – констатував Степан Барна

 Як зазначив військовий комісар Тернопільського обласного військкомату, полковник Володимир Катинський, військовослужбовців  відправляють до лав Збройних сил, Нацгвардії, Державної служби спеціального транспорту згідно  Указу Президента України про проведення призову на строкову службу. Після закінчення служби вони будуть зараховані до резервних лав Збройних Сил України.

Опісля на добре служіння призовників освятив старший капелан Тернопільської області протоієрей  В’ячеслав Кізілов. Також їм вручили набори із найнеобхіднішими речами для проходження служби.

Коментарі вимкнені.