«Олімпійська зміна» – знову переможець міського етапу

27 квітня відбулися фінальні змагання міського етапу спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя». Юних фіналістів майбутніх олімпійських надій з різних мікрорайонів нашого міста прийняла ТСШ №3 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Програма фінальних змагань складалася з трьох етапів: презентації, 5-ти спортивних естафет та вікторини на олімпійську тематику. Під час урочистого відкриття учасників привітали: майстер спорту України з віндсерфінгу, володар ліцензії на участь в Олімпійських іграх 2016 р. – Олександр Тугарєв, Член виконкому Тернопільського обласного відділення НОК України – Богдан Дікальчук, відповідальний секретар Тернопільського обласного відділення НОК України – Валерій Кравчук та директор Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення – Галина Федорович.

У спортивній залі школи панував справжній олімпійський дух, який заставляв команди боротися за подарунки та путівку на обласні фінальні змагання. У підсумку п’ятий рік поспіль перемогу здобула команда «Олімпійська зміна» з ТСШ №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, представник команди Бенцал Любомир. Друге місце посіла команда ТЗОШ №24 «Юнга», представник команди Поліщук Ігор, третє – «Боги олімпу» з ТСШ № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов, представник команди Вінніков В.В., IV місце – «Рекорд» (ТЗОШ №10) представник команди Олена Шульгіна, V місце – «Олімпієць» (ТЗОШ №27) представник команди Корнага В. Справжньою окрасою спортивного свята стали презентації, де кожна з команд фіналістів
показали свої вміння та майстерність. Також учасники фіналу виготовили плакат «Привітання Олімпійцям», де кожен залишив свої побажання нашій Олімпійській збірній. Його урочисто вручили нашу «майбутньому олімпійцю» Олександру Тугарєру.

Призери та переможці змагань були нагороджені грамотами обласного відділення Національного олімпійського комітету України. За I- місце команда переможців була нагороджена футболками, кепками та значками від НОК України та путівкою на участь в обласному етапі. За II – місце команда отримала подарунки від ТМ «Ласунка» (терморюкзаки та годинник). За III-місце учасники отримали зошити від видавництва «Школярик». Всі учасники отримали літературу на Олімпійську тематику та зошити від ТМ «Ласунка».
Вітаємо юних лелеченят з перемогою!!!

Коментарі вимкнені.