Отруйні рослини, які можуть вбити жителів Тернопільщини, влада не поспішає знищувати

На трасах, які ведуться від Тернополя до районів, обабіч можна побачити високу траву. Серед них видніється і підступна отруйна рослина – борщівник Сосновського.

Найбільшу небезпеку він ховає у тому, що коли людина просто пройде біля нього, то отримає серйозні опіки. І ще він дуже швидко розповсюджується, на що влада Тернопільщини майже не реагує. А коли працівники і знищують цю рослину – то не усю, місцями залишають борщівник Сосновського, не розуміючи, що це потенційна небезпека.

Наразі про ліквідацію говорили лише на території Борщівської сільської ради.

Довідка. Особливістю рослини є те, що зелена маса борщівника містить фурокумарин, який під впливом сонячної енергії спричиняє дуже сильні опіки, при контакті з рослиною відкритими частинами тіла. Навіть найменше торкання до рослини, особливо під час викидання цвітоносів, викликає цілий ряд дерматитів.

Оскільки борщівник є небезпечною рослиною, яка створює загрозу життю та здоров`ю людей, швидко розповсюджуючись, родючі землі стають непридатними для використання. Тому необхідно систематично проводити заходи щодо знищення цього бур’яну.

-1 thoughts on “Отруйні рослини, які можуть вбити жителів Тернопільщини, влада не поспішає знищувати

Коментарі вимкнені.