Паломникам, котрі хочуть на “Taize” з Тернополя, можна подати документи до 25 жовтня

На європейську зустріч “Taize” у Римі поїде молодь Тернополя. 

Про це сказав голова комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ о. Орест Павліський звертаючись до священиків відповідальних за працю з молоддю в деканатах архиєпархії. Зібрання відбулося у Тернополі на початку жовтня у катехитичному приміщенні Архикатедрального собору.

Священик зазначив, що з Тернополя поїде 2 автобуси паломників, у який ще є вільні місця. За його словами, учасники 11-тиденної подорожі (з25.12.2012 по 4.01.2013) не тільки відвідають зустріч християнської молоді, яку організовують брати міжнародної християнської екуменічної спільноти із села Тезе (Бургундія,Франція), а й зможуть оглянути багато європейських міст, зустріти Новий рік у Римі. Програма передбачає відпочинок на площі Героїв у Будапешті (Угорщина), екскурсії до Пізи, Флоренції, Венеції, Падуї та Сан Маріно (Італія).

Організаторами молодіжного паломництва виступають фундація “Справа Патріарха Йосифа” та комісія у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

Пожертва на організацію програми складає 370Є. Консульський збір увізовий центр у розмірі 35Є додається. Організатори зазначають, що екскурсії по програмі обговорюються на організаційних зборах перед виїздом. Програма розрахована на 37-40 осіб віком від 16 до 35 років. Крайній термін подання документів – 25 жовтня.

За детальнішою інформацією звертатись:  (096) 6551991,  (067) 3504445.

Коментарі вимкнені.