Партнер батька «свободівця» отримає 4 мільйони на ремонт вулиць Тернополя

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міськради 13 червня уклало угоди на капітальний ремонт вулиць на суму 10,07 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», – пишуть Наші гроші.
Ремонт мають провести до 15 вересня цього року коштом місцевих бюджетів.
З них 3,98 млн грн. отримає ТОВ «Техно-Буд-Центр» на капітальний ремонт дороги по вул. Митрополита А.Шептицького. Повідомляється, що ремонтуватимуть ділянку 3 – точні координати місця робіт не вказані. Планується розібрати дорожнє покриття і бордюри і влаштувати нові, розмістити дорожні знаки, зробити дорожню розмітку і пішохідне огородження, збудувати дощову каналізацію, збірні каналізаційні колодязі.
Власником «Техно-Буд-Центр» значиться Григорій Процик. Раніше співвласником фірми разом із Проциком був Любомир Грегоращук, чий син Андрій Грегоращук є депутатом Тернопільської міськради від партії ВО «Свобода». Після виходу Любомира Грегоращука із засновників підприємства його частка була переоформлена на Євгенію Сиву, яка віднедавна більше не значиться співвласницею.
Крім того, депутат Грегоращук є зятем керівника Служби автодоріг у Рівненській області Юрія Проника, який раніше обіймав аналогічну посаду в Тернопільській області.
Також з квітня цього року директором «Техно-Буд-Центр» є Олег Чернецький, який раніше працював головним спеціалістом планово-договірного відділу Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міськради, що і проводило цей тендер.
Решту 6,09 млн грн. коштуватиме капітальний ремонт вулиці Збаразької – проїзної частини і дощової каналізації. Роботи виконуватиме Тернопільське міське шляхове ремонтно-будівельне підприємство «Міськшляхрембуд», засноване Тернопільською міською радою.

-1 thoughts on “Партнер батька «свободівця» отримає 4 мільйони на ремонт вулиць Тернополя

 • 10:21 | 7.07.2014 о 10:21
  Permalink

  У чому полягає партнерство? У тому що він раніше був власником, а потім продав свою частку? Дурня якась.

 • 15:27 | 7.07.2014 о 15:27
  Permalink

  Це продумана «дурня».
  Видно, щоб відвернути увагу від реального власника Технобудцентру Григорія Процика пишуть про Грегоращуків, Проників, їхні біографії аж до третього коліна.
  З ваших публікацій Григорій Процик має бути мільйонером.
  Хто він такий???
  Хто проплачує і має читачів за дурнів?

 • 15:46 | 7.07.2014 о 15:46
  Permalink

  Це продумана «дурня».
  Видно, щоб відвернути увагу від реального власника Технобудцентру Григорія Процика пишуть про Грегоращукiв, Проників, їхні біографії аж до третього коліна.
  З ваших публікацій Григорій Процик має бути мільйонером.
  Хто він такий???
  Хто проплачує і має читачів за дурнів?

Коментарі вимкнені.