Патрульних у Тернополі викликав сам правопорушник

1880 адмін матеріалів про порушення правил дорожнього руху на 520 тис. грн. складено за перший місяць роботи патрульної поліції у Тернополі. Про це повідомив начальник патрульної поліції Володимир Струк під час прес-конференції у середу, 13 квітня.
– Найчастіші порушення у Тернополі – в’їзд під заборонені знаки, порушення правил паркування, – сказав Володимир Струк. – Розпочато роботу з пішоходами, які переходять проїжджу частину за межами пішохідних переходів. Близько 30 авто доставлені на штрафмайданчики. Оформлено 29 матеріалів за керування транспортними засобами у стані сп’яніння, з них троє – у стані наркотичного сп’яніння. Знайдено четверо осіб, які перебували у розшуку за кримінальні злочини. Дуже часто доводиться виїжджати нашим патрульним на сімейні сварки, основна причина яких пияцтво громадян, – від трьох до шести випадків за робочу зміну. Днями виїжджали на сімейну сварку, на яку нас викликав сам правопорушник, учасник АТО, він погрожував ножем батькові і патрульним. Але поліцейським вдалося його заспокоїти і доставити у відділ поліції.
За словами Володимира Струка, велика проблема Тернополя, на яку намагаються вплинути місцеві поліцейські, – несанкціонована торгівля промисловими товарами. Близько 30 торгових точок вже ліквідовано. Людей, які продають сільську продукцію, лише попереджають, мовляв, розуміючи складну фінансову ситуацію населення.

Коментарі вимкнені.